رییس اداره بازرسی فرمانداری پردیس:

روسای ادارات شخصا در جلسات حقوق شهروندی شرکت کنند/ شهرداری پردیس رتبه اول ادارات و بهترین میز خدمت را در اختیار دارد

رییس اداره بازرسی و امور حقوقی فرمانداری شهرستان پردیس خواستار حضور شخص روسای ادارات در جلسات حقوق شهروندی شده و با اشاره به وجود برترین میزخدمت در شهرداری پردیس این اداره را دارای بالاترین امتیاز در بازرسی انجام شده دانست.

حسین آرمودیان رییس اداره بازرسی و امور حقوقی شهرستان پردیس صبح امروز در جلسه صیانت از حقوق شهروندی شهرستان پردیس در رابطه با حق مردم در زمینه مسکن مهر سخن گفته و با اشاره به شکایت های مطرح شده خواستار رسیدگی به این موضوع شد.
وی به بندهایی از قوانین موجود در رابطه با حقوق شهروندی اشاره کرده و با تاکید بر امکان دسترسی به مدیران دستگاه ها،  عدم استقرار برخی ادارات را ناقض حقوق مردم دانست.
آرمودیان اخذ اسناد مالکیت را بخش دیگری از حقوق مردم خوانده و خواستار رفع مشکلات موجود برای برخی از اراضی بومهن و بعضی از فازهای شهر پردیس شد.
رییس اداره بازرسی و امور حقوقی فرمانداری از برخی بی نظمی های موجود در ادارات گلایه کرده و اظهار داشت: حضور شخص رییس اداره در جلسات اینچنینی واجب است.
وی با اشاره به اینکه اکثر ادارات شهرستان فاقد میزخدمت هستند گفت: بهترین میزخدمت موجود در شهرستان متعلق به شهرداری پردیس است.
آرمودیان به بازرسی های انجام شده در شش ماهه اول سال از ادارات اشاره کرده و اضافه کرد: در این بازرسی ها مواردی همچون توجیه کارکنان و نصب منشور اخلاقی، برگزاری جلسات حرفه ای، ارشاد و برخورد مناسب با کارکنان متخلف و معرفی افراد تکرار کننده به مراجع مربوطه، تبلیغات محیطی به منظور آشنایی مراجعین با مقررات مربوطه، نظارت مستمر به حسن رفتار کارکنان با ارباب رجوع و … مورد ارزیابی قرار گرفته است.
وی تصریح کرد:  شهرداری پردیس با ۹۷۰ امتیاز، شبکه بهداشت و درمان با ۹۵۰ امتیاز، بهزیستی با ۹۴۵ امتیاز، راه و شهرسازی با ۸۱۰ امتیاز و اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با ۸۰۰ امتیاز رتبه های اول تا پنجم را از مجموع هزار امتیاز به خود اختصاص داده اند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *