امام جمعه شهرستان پردیس

روز قدس روز بیداری اسلامی است

پردیس خبر_ حجت الاسلام حسینی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای روز جهانی قدس، بیداری اسلامی است که این حضور پرشور ملت همان اندازه که بر بیداری اسلامی می افزاید همان اندازه هم نابودی و مرگ استکبار جهانی را نزدیکتر می کند.

🔹 نماز جمعه امروز شهرستان پردیس با حضور مردم روزه دار و ولایت مدار این شهرستان پس از راهپیمایی روز قدس در مسجد الغدیر شهر پردیس برپا شد.

🔹 حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با اشاره به اهمبت روز قدس گفت: امروزه جامعه فلسطینی ۱۳ میلیون نفر جمعیت دارد که از ساده ‌ترین حقوق انسانی از جمله تعیین حق سرنوشت و داشتن یک کشور مستقل در سرزمین خود محروم هستند و مهم ‌ترین ویژگی این نامعادله این است که در یک طرف آن رژیم صهیونیستی با حمایت گسترده همه کشورهای غربی قرار دارند و در طرف مقابل آنها، جامعه فلسطینی تک و تنها است.

🔹 وی افزود: این شرایط غیرانسانی ایجاب می‌کند که مسلمانان و آزادگان جهان با حمایت از جامعه مظلوم فلسطین به این ظلم بزرگ پایان داده و زمینه احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین را فراهم سازند.

🔹 حسینی یادآور شد: این ابتکار و تاکید امامین انقلاب بر بزرگ داشت روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و تبعیت و اهتمام شما مردم عزیز بر زنده نگه داشتن این روز باعث شده است که مسئله قدس و مظلومیت مردم فلسطین در افکار جهانیان فراموش نشود. و نیز باعث نجات ملت فلسطین و قدس شریف از تنهایی و انزوای زجر دهنده بین المللی و ایجاد روحیه اعتماد به نفس در میان مردم و جوانان فلسطینی تا خلق انتفاضه هایی که برای اسرائیل کشنده و نابود کننده می باشد، است.

🔹 امام جمعه پردیس تاکید کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای روز جهانی قدس، بیداری اسلامی است که این حضور پرشور و شعور شما ملت عزیز همان اندازه که بر بیداری اسلامی می افزاید همان اندازه هم نابودی و مرگ استکبار جهانی و رژیم غاصب وحشی را نزدیکتر می کند تا ان شاءالله به زودی نابودی این رژیم را جشن بگیریم بنابراین پوسیدگی گنبد آهنین و آسیب پذیری لایه های امنیت سایبری و اقتصاد آشفته و درهم ریخته از بیماری کرونا و شکست برنامه های اقتصادی و درهم ‌ریخته ‌شدن انسجام داخلی و بالا گرفتن اختلافات داخلی در اسرائیل نشانه محو رژیم صهیونیستی از نقشه کره زمین و پیروزی فلسطینیان قهرمان و استقرار دولت فراگیر فلسطین را نوید میدهد.

🔹 وی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس و برپایی نمازجمعه امروز که صف های نمازگزاران تا بیرون از مسجد در خیابان کشیده شده بود گفت: از همه مردم عزیز بومهن و پردیس و فازهای مسکن مهر، از روستاها و همچنین از مسئولین شهرستان و ادارات علی الخصوص شهرداریها و خدمات شهری و بسیجیان عزیز و روحانیت معزز و نیروی انتظامی و راهور که خیلی تلاش کردند و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری نماز جمعه و… که تلاشهای فراوانی را کردند تقدیر و تشکر میکنم.

🔹 وی در ادامه با اشاره به دیدار رهبر با دانشجویان گفت: با پرهیز از نا امیدی و پرداختن به اندیشه ورزی و عمیق شدن در مسائل کشور میتوان در مقابل دشمن ایستاد و از هویت و آرمان های خود دفاع کردو از دنیا عقب نماند.

🔹 حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه عزت ملت ایران نخواهد گذاشت توطئه شیطانی در خلیج فارس محقق بشود، اظهارداشت: استعمار پیر پس از ملی شدن صنعت نفت و خلع ید از شرکتهای انگلیسی و قطع روابط ایران و انگلیس درصدد تغییر نام خلیج فارس به ساحل عربی شد اما هرچه تلاش کرد موفق نشد و البته امروز نیز دشمن ذیل راهبرد ستیز با استقلال ملی ملت ایران، تحریف نام خلیج فارس را در دستور کار خود گذاشته است. به همین جهت باید در تقابل این توطئه شیطانی ایستاد، «ما اهل ستیزه ‌گری نیستیم؛ اما اهل حفظ هویت خود، استقلال خود، عزت خود هستیم. هر کسی که عزت ملت ایران را بخواهد پایمال کند، ملت ایران را تحقیر کند، بخواهد دست سلطه را بر این ملت دراز کند، ملت ایران با غیرت خود، با ایمان خود این دست را قطع می‌کند.»

🔹 وی تاکید کرد: خلیج تا ابد فارس، سومین خلیج بزرگ جهان است که به خاطر موقعیت جغرافیایی خود در طول تاریخ همواره نامش بر سر زبان‌ها بوده است و مردم تمام جهان آن را با نام خلیج فارس یا دریای پارس می‌شناسند.

🔹 وی در ادامه خطبه ها با اشاره به مناسبت های این هفته روز کارگر و روز معلم و زحمات این دو قشر زحمتکش جامعه گفت: این روز و هفته کار و کارگر را به همه کارگرهای عزیز و زحمتکش و متدین و وفادار و مظلوم تبریک عرض میکنیم و از همه مسئولین محترم تقاضا داریم که تا میتوانید به کارگران کمک بکنید به و کارفرماها و مسئولینی که کارگرانی را در کنارشان دارند و کارمیکنند توصیه دارم با توجه به فرمایش پیامبر ص و مقام معظم رهبری، تا میتوانید هوای کارگر را داشته باشید و تکریم بکنید و مراعات حالشان را بکنید و حقوق آنها را با احترام و به موقع و اندازه پرداخت کنید و امنیت شغلی آنها را فراهم بکنید.

🔹 همچنین با بیان زحمات معلمان و تامین نیازهای این قشر گفت: در شهرستان پردیس ۴۵ هزار دانش آموز در دستان معلمان این منطقه در حال رشد و تحصیلند اما مشکلاتی هم معلمان دارند که از مسئولین شهرستان و استان و کشوری تقاضا دارم که این مشکلات این قشر پرتلاش و خیلی موثر را برطرف بکنند علی الخصوص بحث مسکن معلمان عزیز را که یکی از خواسته های معلمان شهرستان هست که امید واریم با همت و توجه مسئولین مرتفع بشود.

🔹 در پایان نیز امام جمعه پردیس از رسانه ها درخواست کرد تا صدای مردم نمازگزار شهرستان پردیس را برای نداشتن مصلی به گوش مسیولان برسانند و اظهارداشت: ما امروز از نمازگزارانی که در گرما و در خیابان جا برای حضور در مسجد نداشتند خجالت کشیدیم و شرمنده شدیم و یکی از نیازهای اصلی مردم شهرستان پردیس داشتن مصلی با توجه به جمعیت منطقه است و امیدواریم بزودی کلنگ احداث آن به زمین بخورد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه