شهردار بومهن:

روزانه صد تن زباله در بومهن تولید می شود/شهر نیازمند خانه تکانی اساسی است

شهر دار بومهن با بیان اینکه در شهری مانند بومهن روزانه صد تن زباله تولید می شود، از اهمیت زیباسازی و نظافت شهر تا پایان سال سخن گفت.

سعید علی بخشی شهردار بومهن در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر پیرامون طرح نظافت نوروزی شهر با حضور مسئولین گفت: ما با اجرای این طرح بدنبال فرهنگ سازی هستیم، اگر دقت بکنید خیلی از کسانی که در این کار شرکت کرده اند خود مردم هستند.
وی ادامه داد: در این طرح می خواهیم کمتر زباله تولید کنیم و به محیط زیست خود بیشتر بها بدهیم.
شهردار بومهن افزود: در گذشته به واسطه احترامی که برای همسایه قائل بودند علاوه بر منزل خود مقابل درب منازل آنها را هم نظافت میکردند اما متاسفانه الان این فرهنگ کمرنگ و باعث وفور زباله شده است.
علی بخشی خاطر نشان کرد: شهری مانند بومهن در طول شبانه روز چیزی حدود صد تن زباله تولید می کند که اگر این زباله از مبدا به تر و خشک تفکیک شود هم به اقتصاد خانواده ها و هم از لحاظ زیست محیطی برای خود شهروندان کمک خیلی مناسبی است.
وی متذکر شد: هدف ما در این طرح بحث فرهنگ سازی با کمک خود مردم است، حضور بنده و اعضای شورای شهر حضوری نمادین است و نقش پررنگ را مردم برعهده دارند.
شهردار بومهن اضافه کرد: این طرح نوروزی شهرداری است که قطعا می بایست پرسنل شهرداری با کمک مردم یک خانه تکانی اساسی برای شهر داشته باشند.
علی بخشی اظهار داشت: جمعه هر هفته تا زمان تحویل سال نو را بنده و اعضای شورای شهر در کنار مردم برای اجرای این طرح حضور خواهیم داشت.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *