رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس؛

رفع اثر تحریم های جدید با سعه صدر مردم و مدیریت مسئولان

رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس گفت: رفع اثر تحریم های جدید با سعه صدر مردم و مدیریت مسئولان میسر می شود.

سیده مریم موسوی جوردی در مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و ایام سوگواری ۲۸ صفر که با حضور جمعی از مسئولان و خیل کثیری از دانش آموزان دختر در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: پیش از بیان هر موضوعی باید ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، ایام سوگواری ۲۸ صفر را خدمت حضار گرامی و همشهریان عزیز تسلیت عرض کنم.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور شد: روز ۱۳ آبان در تقویم، یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران اسلامی است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی ثبت شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ به سبب افشاگری ایشان در خصوص ظلم و ستم شاه و استکبارگران، شهادت بسیاری از دانش ‌آموز در سال ۱۳۵۷ توسط ایادی رژیم ستمشاهی و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام راحل(ره) عنوان این سه واقعه تاریخی است که هر کدام در دوره وقوع، تاثیرگذاری بسیاری در جریان روند پیروزی های انقلاب اسلامی داشت.

رئیس کمیسیون بانوان و عضو شورای اسلامی شهر پردیس از اعمال موج تازه تحریم های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بعنوان چهارمین واقعه تاریخی مربوط به ۱۳ آبان یاد کرد.

موسوی جوردی تصریح کرد: طی روزهای گذشته و بار دیگر در ۱۳ آبان واقعه تاریخی دیگر اینبار در قالب تحریم های جدید از سوی دشمنان اسلام و انقلاب رخ داد که بی شک با مدیریت مسئولان و سعه صدر مردم، ایران اسلامی همچنان سربلند و پرافتخار در عرصه های جهانی می درخشد.

وی در پایان از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار پردیس، رئیس و معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان، مدیران مدارس دخترانه متوسطه، مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری پردیس، مسئول مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پردیس، روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، خبرنگاران، معلمان، حضور پرشور دانش آموزان و سایر دست اندرکاران برپایی این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *