در گفتگو با پردیس خبر عنوان شد:

رشد برنامه های فرهنگی و ورزشی به همت بسیج شهرستان پردیس

پردیس خبر _با افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی سردار شهید سلیمانی در شهر پردیس شاهد رشد خوبی در دو حوزه ورزش و فرهنگ منطقه خواهیم بود.

🔹پاسدار ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مجموعه ورزشی و فرهنگی سردار شهید قاسم سلیمانی در فاز یک شهر پردیس طی یکسال گذشته و با مشارکت شرکت عمران پردیس ساخته شد و دارای دو ساختمان ورزشی و فرهنگی است که با افتتاح مرکز آفرینشهای هنری و فرهنگی سپاه، ساخت انیمیشن، فیلم و سایر موارد مشابه برای تولیدات فرهنگی انجام می شود و بزودی شاهد فعالیت چشمگیری در حوزه فضای مجازی خواهیم بود.

🔹وی در ادامه به افتتاح مجموعه ورزشی شهید حجازی که جنب ساختمان مرکز آفرینش ها و در یک مجموعه قرار دارد اشاره داشت و اظهارکرد: سالن چند منظوره شهید حجازی با ۴۲۰ متر مربع فضا و امکانات خوبی دارد و بطور کلی مجموعه فرهنگی ورزشی دو ساختمان هزار و صد متر مربع مساحت دارد که بخشی از آن به منظور تولیدات فرهنگی و تصویری در اختیار مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج قرار گرفته.

🔹گفتنی است مجموعه ورزشی شهید معزز سردار حجازی ظرف ۱۱ ماه آماده سازی فیزیکی و تجهیز ورزشی شده است و بگفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌پردیس این مجموعه در آینده ای نزدیک به “خانه ژیمناستیک پردیس” تبدیل می شود.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس