رسانه ها خنثی کننده نقشه های دشمن در برابر سیاه‌نمایی امروز دشمن هستند

پردیس خبر_ حیدری گفت: امروز دشمنان قسم خورده کشور همواره سعی در سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی و نارضایتی در مردم هستند و رسانه ها خنثی کننده آن هستند.

🔹 محمود حیدری بخشدار بخش مرکزی پردیس عصر امروز طی جلسه ای با حضور نمایندگان رسانه ای شهرستان پردیس از زحمات آنها در حوزه اطلاع رسانی و خبر تقدیر کرد.

🔹 وی مطالبه گری و پیگیری خواسته های مردم از مسئولین را جزو وظایف خبرنگاران دانست که در شهرستان پردیس بخوبی توسط رسانه ها صورت می گیرد.

🔹 حیدری یکی از دستاوردهای کار مطلوب خبرسانی را ایجاد امید و مشارکت پذیری در جامعه و میان شهروندان دانست و گفت: امروز دشمنان قسم خورده کشور همواره سعی در سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی و نارضایتی در مردم هستند.

🔹 بخشدار پردیس ادامه داد: تحریم های ظالمانه علیه کشور و همه ی این دشمنی ها طی سالهای پس از انقلاب نشان دهنده موفقیت و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نقش رسانه و خبرنگاران خنثی کننده نقشه های دشمنان در این برهه زمانی حساس است.

🔹 وی به برنامه اقتصادی اخیر دولت سیزدهم اشاره کرد و یادآور شد: دولت کنونی پس از گذشت چند ماه از شروع کار خود بلافاصله بحث جراحی اقتصادی را در دستور کار قرار داد و بالطبع این حرکت بزرگ اقتصادی و قطع شدن منافع اقتصادی برخی، تبعاتی را بدنبال داشته و می بینیم که مشکلات را بزرگنمایی میکنند اما واقعیت این است که هر کار بزرگ اقتصادی عوارض خودش را هم دارد.

🔹 حیدری تصریح کرد: دولت در این خصوص هم تمهیداتی داشته و از این مرحله نیز با موفقیت می گذرد.

🔹 وی خاطر نشان کرد: توزیع عادلانه ثروت، مبارزه با قاچاق کالا از جمله موارد مثبت اجرای این طرح است.

🔹 نماینده دولت در بخش مرکزی پردیس تصریح کرد: ما در شهرستان پردیس پیرو جلساتی به ریاست فرماندار و سایر مسئولین تدابیر لازم نظارت بر توزیع اقلام و نظارت بر اجرای طرح را اندیشیده و بطور جدی پیگیری می کنیم.

🔹 وی در ادامه این نشست گزارشی از وضعیت روستاهای بخش ارائه کرد و گفت: آب روستای باغکمش از فردا صبح آمادگی تحویل به شرکت عمران را پیدا می کنند و مشکلات آن برطرف خواهد شد؛ همچنین اقدامات خوب دیگری در بخش روستاها مثل افزایش سرانه های ورزشی روستاها و اجرای طرح های گردشگری و توجه ویژه به مسایل فرهنگی اجتماعی زنان و جوانان برنامه ریزی شده است

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir