گفتگو پردیس خبر با مدیر قدیمی ترین مرکز نیکوکاری شهرستان پردیس

راه اندازی مراکز تخصصی خیریه در پردیس

پردیس خبر_ مهدی خادم مدیر اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد جامع امام علی علیه السلام در خصوص فعالیت قدیمی ترین مرکز نیکوکاری شهرستان و برنامه های خیرین طی ماه مبارک رمضان گفت: امشب بمناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت ع تعداد ۳۵۰ پرس غذای گرم با حمایت خیرین میان خانواده های نیازمند توزیع شد.

🔹 وی همچنین به برنامه شب میلاد و افطاری خیرین در قالب افطاری شام در این مسجد اشاره کرد و گفت: تعداد ۷۰۰ عدد حلیم و غذا مخصوص افطار توسط یکی از بانیان مسجد خانواده صفیاری توزیع گشت و با توجه به فضای معنوی این ماه علاوه بر ضیافت افطاری هر شب برنامه های خوبی از جمله آزادی زندان، سفره افطار برای عموم و نیازمندان بصورت مشترک بین مرکز نیکوکاری و خیرین شهر برپا شده است.

🔹 وی فعالیت کمک های این مرکز را از جاجرود تا بومهن و فازهای جدید و قدیم شهرستان پردیس اعلام کرد و افزود: در حال حاضر خدمات خود را در روستاهای شهرستان مانند کرشت،کمرد و روستاهای بخش جاجرود نیز انجام می دهیم.

🔹 خادم تصریح کرد: روزهای شنبه ویژه مراجعه افراد برای درخواست خدمات از مرکز خیریه هست و خانواده ها پس از شناسایی و تحقیق طبق لیست تسهیلات، کمک های نقدی و غیر نقدی دریافت می کنند.

🔹 وی یادآور شد: خدمات ویژه سالمندان، ایتام و محسنین کودکان بدسرپرست از سوی این مرکز انجام و مبالغ نقدی بصورت ماهیانه به حساب این افراد واریز می شود.

🔹 مدیر مرکز نیکوکاری حضرت علی (ع) اظهارداشت: در طول سال ۴ تا ۶ نوبت بسته های حمایتی از سوی مرکز به افراد تحت حمایت داده می شود و توزیع غذای گرم با حمایت خیرین صورت می‌گیرد و همچنین خدمات پزشکی رایگان شامل ویزیت، هزینه آزمایشگاه و درمان برای خانواده ها در کنار هزینه های خدمات دندانپزشکی انجام میشود.

🔹 خادم تصریح کرد: این خدمات ویژه ایرانی و اتباع بوده و فرقی ندارد و اگر تشخیص داده شود خانواده نیاز به حمایت دارد تمام اقدامات از سوی مرکز صورت می‌گیرد.

🔹 وی در پایان به جلسه امروز فرمانداری با حضور خیرین و مراکز نیکوکاری منطقه اشاره کرد و گفت: راه اندازی تخصصی مراکز خیریه در دستور کار قرار گرفته است تا شهرستان پردیس بصورت نمونه کشوری خدمات تخصصی خیریه برای افراد در حوزه اشتغال، تامین جهیزیه، کمک تحصیلی و…داشته باشد تا بتوانیم ریشه فقر مطلق را به نحو احسنت در کل کشور ریشه کن کنیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه