رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛

راه اندازی بازارچه دائمی «دستاوردهای بانوان» شهر پردیس با غرفه مهربانی/عرضه محصولاتی باکیفیت و بهای مناسب

رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس از راه اندازی بازارچه دائمی «دستاوردهای بانوان» شهر پردیس با غرفه مهربانی و عرضه محصولاتی باکیفیت و بهای مناسب خبر داد.

 سیده مریم موسوی جوردی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه های همه اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، مبحث اقتصاد خانواده های این شهر است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در همین راستا، کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس با عنایت و همراهی سایر اعضای محترم این شوار، مشارکت شهروندان گرامی، زحمات واحدهای مختلف شهرداری پردیس و یاری دیگر مجموعه ها و نهادهای شهری و شهرستان، طرح های متعددی را در سطح شهر انجام داده و یا در دست اجرا دارد.

موسوی جوردی از راه اندازی بازارچه دائمی «دستاوردهای بانوان» در شهر پردیس خبر داد و گفت: یکی از اهداف کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس که پیش از این وعده آن داده شده بود، راه اندازی بازارچه دائمی دستاوردهای بانوان برای عرضه تولیدات این قشر به شهروندان بود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه این وعده محقق شد و مرکز یاد شده با ۱۶ غرفه متنوع در سرفصل هایی نظیر البسه، مواد غذایی، داروهای گیاهی، ظروف آشپزخانه، تولیدات تزئینی، بخش فرهنگی (نقاشی، گریم کودک، بادکنک آرایی) و … راه اندازی شد.

این مقام مسئول افزود: از نکات جالب و قابل توجه این بازارچه، بخش ویژه ای با اهداف خیرخواهانه با عنوان «غرفه مهربانی» است که شهروندان می توانند مایحتاج قابل ارائه خود را به صورت رایگان به نیازمندان ارائه کنند.

وی ادامه داد: همچنین همشهریان نیازمند می توانند با مراجعه به غرفه مذکور، نسبت به تهیه اقلام مورد نیازشان اقدام کنند.

رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس بیان داشت: شهروندان با حضور در این مرکز می توانند ضمن خرید نیازمندی های خود با بهایی مناسب، از محصولات و تولیداتی با کیفیت بهره ببرند.

بر پایه این گزارش، بازارچه دائمی دستاوردهای بانوان شهر پردیس در ضلع شمالی بوستان شهریار و محوطه موسسه فرهنگی هنری شهرداری پردیس همه روزه (غیر از روزهای تعطیل) از ساعت ۱۰ الی ۱۷ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۳ دایر و آماده پذیرایی از شهروندان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *