امام جمعه پردیس:

راهپیمایی ۱۳ آبان در پردیس یک حماسه بود

امام جمعه شهرستان پردیس خلق یک حماسه را حاصل حضور جوانان و اهالی پردیس در راهپیمایی ۱۳ آبان خواند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین توسلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان پردیس که با حضور پر شور مردم خداجو و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: از همه اقشار جامعه بخصوص دانش آموزان و فرهنگیان عزیز بخاطر حضور در مراسم راهپیمایی روز سیزدهم آبان ماه تقدیر و تشکر می کنم.

وی ادامه داد: بنا بر برنامه معمولی روزهای ۵ شنبه مدارس تعطیل است و آموزش و پرورش بصورت رسمی دسترسی به دانش آموزان ندارد.

توسلی تاکید کرد: دانش آموزان و فرهنگیان می توانستند در این راهپیمایی شرکت نکرده و به استراحتشان بپردازند اما در سراسر کشور و از جمله شهرستان پردیس حماسه ای کم نظیر خلق شد.

امام جمعه شهرستان پردیس ادامه داد: عزیزانی که در مراسم حضور داشتند شاهد عرض بنده هستند.

وی اضافه کرد: ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان انصافا یک معلم اخلاق به تمام معناست. کسانی که در دوران گذشته در این شهر تحصیل و زندگی می کرده اند او را می شناسند.

توسلی از ۳۵ سال خدمت رییس اداره آموزش و پرورش سخن گفته و ادامه داد: او با فعالیت خود در اداره آموزش و پرورش مشغول خدمت به فرهنگ و توسعه علم و دانش در منطقه است.

امام جمعه پردیس تصریح کرد: بسیاری از معلمان، اساتید و مهندسان امروز شهرستان بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از شاگردان جناب آقای سلیمانی فر هستند.

وی اظهار داشت: دانش آموزان تنها با تشویق و اطلاع رسانی در این مراسم شرکت کردند. من دیدم که بسیاری از افراد با فرزندانشان در راهپیمایی شرکت کردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *