راهپیمایی باشکوه یمنی‌ها برای بیعت با مقاومت تا توقف تجاوز و محاصره

پردیس خبر_ به گزارش از فارس مردم صنعاء پایتخت یمن با برپایی راهپیمایی باشکوه در روز ملی مقاومت بر حمایت از تداوم عملیات‌های نظامی نیروهای مسلح علیه متجاوزان تا توقف حملات و محاصره علیه یمن تاکید کردند.

🔹 مردم استان‌های صعده و صنعاء در یمن امروز به مناسبت هفتمین سالروز تجاوز نظامی ائتلاف سعودی و مقاومت در برابر آن راهپیمایی کردند.

🔹 به گزارش المسیره، شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی‌ها در حالی که پرچم‌های یمن را در دست داشتند، شعارهایی را در پایبندی به آزادی و مقاومت برابر متجاوزان سر دادند و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.

🔹 در بیانیه پایانی راهپیمایی مردم یمن در صنعاء آمده اسـت: ما به نیروهای مسلح قهرمان خود ضربات دلیرانه آنها را علیه عمق خاک عربستان سعودی را تبریک می‌گوییم که حلقه امنیتی شدید اطراف تاسیسات دشمن را در هم شکستند.

🔹 در این بیانیه، مقاومت گزینه درست رویارویی با تجاوز و محاصره ائتلاف سعودی خوانده و تاکید شد:ملت یمن به توصیه رهبر انقلاب خود آماده تقویت جبهه های نظامی، امنیتی، اقتصادی و رسانه ای و همه جبهه های رویارویی است.

🔹 در این بیانیه آورده شده است: ما از هموطنان آزاده خود در استان‌ها و مناطق اشغالی یمن می‌خواهیم برای بیرون راندن اشغالگران و سرکوب مزدوران آنها اقدام کنند.

🔹 در این بیانیه ضمن اعلام حمایت از همه اقدامات نیروهای مسلح در حمله به تاسیسات نفتی و حیاتی دشمن تا زمان توقف تجاوز و محاصره علیه یمن گفت: ما از متجاوزان می خواهیم تجاوز و محاصره را متوقف کنند و از آنچه طی سال های گذشته رخ داده عبرت بگیرند.

🔹 در پایان این بیانیه آمده است: ما بر موضع اصولی خود در قبال مسائل امت اسلامی و در راس آن آرمان فلسطین تاکید می کنیم و در کنار برادرانمان در مقاومت فلسطین و محور جهاد و مقاومت هستیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه