رانندگان اسنپ طعمه سارقان حرفه ای در پردیس شدند

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری سارقانی که با ترفند گرفتن اسنپ، خودرو و محتویات را به سرقت می بردند خبر داد.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان تحت عنوان راننده اسنپ به پلیس اگاهی شهرستان مبنی بر سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو از آنها و وقوع چند فقره سرقت توسط مسافران،شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کار آگاهان پلیس آگاهی پردیس قرار گرفت.

🔹 فرمانده انتظامی پردیس بیان داشت: سارقان بدین شیوه که با ترفند گرفتن اسنپ سوار خودروی اسنپی شده و به اماکن شلوغ و… که می رسیدند به بهانه آنکه وصع جسمانیمان خوب و مساعد نیست از راننده تقاضای کمک می نمودند و راننده بمحض پیاده شدن جهت خرید دارو و یا آب و… موقعیت سرقت را برای سارقان فراهم آورده وخودرو را به سرقت می بردند وچنانچه سوییچ خودرو را راننده همراه خود می برد با ترفندی خودرو را روشن می نموده و به سرقت می بردند.

🔹 سرهنگ‌ بهزاد عبدیان افزود: با تحقیق و اقدامات پلیسی و پیگیری های صورت گرفته به یک نفر سارق حرفه ای و سابقه دار در پردیس مشکوک که با هماهنگی مقام محترم قضایی در یک عملیات پلیسی متهم دستگیرشد.

🔹 وی افزود: متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه سرقت بوده ولی هنگامی که با ادله و مستندات پلیسی مواجه شد به بزه انتسابی خود اعتراف که بیان داشت، سرقت را از طریق همدست خود انجام می داده که همدست وی نیز دستگیر شد.

🔹 این مقام‌ انتظامی ادامه داد: متهمان در نهایت به سرقت ۳ دستگاه خودرو،۳ فقره سرقت داخل خودرو به همراه تعدادی عابر بانک و ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد اعتراف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مزاجع قضائی شدند.

🔹 سرهنگ عبدیان به رانندگان توصیه کرد:تا هنگام مسافر کشی در نرم افزارهای اینترنتی یا بصورت عبوری با توجه به عدم شناسایی، مسافران و ضعف این نرم افزارها در شناسایی هویت استفاده کنندگان به شدت احتیاط کرده و براحتی در دام افراد سودجو وتبهکار گرفتار نشوند ودرصورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را سریعابه پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir