دیدار و گفتگوی رو در رو مسئولان شهرستان پردیس به مناسبت دهه مبارک فجر در نماز جمعه

پردیس خبر _ به مناسبت ایام الله دهه فجر، میز خدمت فرماندار، بخشداران، شهرداران و مسئولان ادارات شهرستان پردیس پس از اقامه نماز جمعه در مصلی شهرستان مستقر و مسئولان به صورت رو در رو پاسخگوی مردم بودند.

🔹به گزارش خبرنگار پردیس خبر امروز جمعه ۱۴ بهمن بعد از برپایی نماز جمعه شهرستان پردیس در مسجد الغدیر مسئولین در میز خدمت پاسخگوی مردم و مراجعات و سوالات آنها بصورت رو در رو بودند که با استقبال زیادی همراه شد و این پاسخگویی ساعت ها بطول انجامید.

🔹طبق این گزارش اکثر سوالات و مراجعات مردمی در حوزه فرمانداری مربوط به انشعابات ، ساخت ساز های غیرمجاز، درخواست اشتغال،درخواست سوخت نفت و کپسول بود.

🔹در حوزه شرکت عمران نیز مردم پیگیر مشکلات فازهای جدید، تعیین و تکلیف وضعیت مسکن مهر و ارائه خدمات به ساخت و ساز هایی که در شهرک امام خمینی فاز ۴ ساخته شده بودند. در حوزه دانش آموزشی و مدارس نیز فروتن رییس اداره آموزش و پرورش پاسخگوی مواردی از جمله گرفتن کمک به مدرسه توسط مدیران از اولیا دانش آموزان، کمبود میزان حضور انجمن اولیا در مدرسه ها، نحوه تدریس برخی از معلمین و…بود.

🔹رییس اداره منابع طبیعی همچنین در خصوص سوالات مردم در مورد ایجاد پرونده قضایی اهالی روستای سعید آباد که ساخت ساز غیر مجاز در اراضی ملی داشته اند توضیحاتی را ارائه داد.

🔹رهنما بخشدار مرکزی پردیس نیز در میز خدمت امروز در خصوص ارائه خدمات عمومی،تعیین و تکلیف شهرک امام خمینی و مشکلات اسفالت نبودن معابر آن و فاضلاب ،درخواست اشتغال و کمک معیشتی مردم در بخش با شهروندان گفتگو کرد.

🔹رضا کارخانه شهردار پردیس نیز در این میز خدمت حضور داشت و به سوالات مردم شهر پردیس پاسخ گفت و اکثر مراجعات از این مسئول در خصوص ارائه خدمات عمومی جدول و آسفالت، برف روبی داخل پلتفرم ها، ملک های داخل حریم وخارج از بافت مشکل خدمات عمومی و انشعابات و مشکلات سند مالکیت بود.

🔹راد یکتا بخشدار بومهن نیز با توجه به سوالات مطرح شده در خصوص ارائه خدمات عمومی ، انشعابات مخصوصا گاز ، کمک معیشتی و …با مردم گفتگو کرد.

🔹در حوزه شهرداری بومهن اکثر شهروندان در خصوص شهر سازی ، مشکلات اسناد زمین ها،مشکل انشعاب گاز شهرک امام رضا، تپه ابدوست مشکل دریافت مجوز ساخت ، خوب نبودن وضعیت جاده ها و لکه گیری معابر گله و سوال داشتند.

و از مسئولین در بخشداری جاجرود و شهرداری خسرو آباد و سعید آباد در مورد مشکلات انشعابات، طرح توسعه شهری ، بافت جدید و الحاق برخی اراضی به بافت ، مشکلات دادن پروانه ساخت به دلیل سند ملک ها و ملک هایی که جزو منابع طبیعی هستند ، گاز رسانی به شهرک انتهای خیابان سازمان آب ، ترمیم نوار حفاری فاضلاب شهری بصورت متداول سوالاتی مطرح شد که مسئولین پاسخگو بودند.

 

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس