در راستای گسترش فرهنگ ایثار و خدمت رسانی به محرومین

دیدار نمایندگان شورای خیرین سلامت شهرستان پردیس با فرماندار

پردیس خبر_ نمایندگان شورای خیرین سلامت شهرستان پردیس در جهت احیاء و توسعه فرهنگ سنت های اسلامی و ترویج مشارکتهای مردمی و خیرین در حوزه سلامت نشستی با فرماندار منطقه داشتند.

🔹 در ابتدای این جلسه “سرهنگ حسین زنگی” رییس شورای خیرین سلامت پردیس گزارشی از فعالیت های صورت گرفته خیرین طی ماه های گذشته ارائه داد و اعلام کرد: شهرستان پردیس ظرفیت های خوبی برای فعالیت در حوزه سلامت با حمایت خیرین و در راستای خدمات دهی بهتر به شهروندان دارد.

🔹 وی احیاء و توسعه فرهنگ و سنت های اسلامی و ترویج فرهنگ مشارکتهای مردمی و خیرین را از اهداف این شورا خواند و گفت: مجمع خیرین سلامت کشور محل و جایگاهی است که بنا دارد واسطه خیری باشد در تحقق اهداف مقدس خیرین با نیاز های نظام سلامت کشور و نیازمندانی که در این طریق محتاج یاری هستند.

🔹 زنگی در گزارش خود به فرماندار شهرستان پردیس اظهارداشت: شورای سلامت شهرستان پردیس تا کنون با حمایت های خیرین توانسته موفق به ساخت و تجهیز چند مرکز درمانی شود.

🔹 وی افزود: بی شک راهکارهای دستیابی به اهداف بلند و متعالی در این مسیر همسو با حرکت جامعه بسوی اهداف سعادت بخش مستلزم شناخت بیشتر و بکارگیری تجارب و توانمندی مختلف افراد صاحب نظر است و بر همین اساس و با لطف ایزد منان زمینه ای فراهم گردید تا جمعی از دوستان متعهد و علاقمند به امور خیر دور هم گرد آیند و بعنوان یاوران این حرکت عظیم و خداپسندانه برکات ارزشمندی را نصیب نیازمندان در حوزه سلامت نموده و زمینه ساز حرکت پویا ، اصولی و هدفمند حوزه سلامت کشور گردند.

🔹 رییس شورای خیرین سلامت پردیس یادآور شد: نیکوکارانی که تمایل به همکاری در زمینه های مختلف با شورای سلامت را دارند میتوانند از طریق بخش های مختلف یاری رسان ما در این مسیر والا باشند.

🔹 “ظفر پور ابراهیم” فرماندار شهرستان نیز طی این دیدار ضمن تشکر از فعالیت این شورا در حوزه سلامت شهرستان پیشنهاداتی ارائه داد.

🔹 عضویت خیرین سلامت در مجمع مراکز خیریه شهرستان، ثبت خیرین سلامت به عنوان سمن و دریافت مجوز فعالیت شهرستانی از جمله‌ این پیشنهادات بود.

🔹 طی دیدار صدرت گرفته درخواست هایی نیز از سوی خیرین سلامت ارائه شد که به در نظر گرفتن دفتر اداری ویژه شورای خیرین سلامت و برگزاری نشست مشترک در دفتر مرکزی تهران می توان اشاره کرد.

🔹 گفتنی است مجمع خیرین سلامت کشور در دی ماه سال ۱۳۸۸ به عنوان یک سازمان مردم نهاد با هدف فراهم آمدن امکان شناسایی و ساماندهی خیرین فعال در امر سلامت کشور و برنامه ریزی برای بهره گیری صحیح از کمک ها و مشارکت های مردمی و هدایت این کمک ها به اولویت های ملی در حوزه سلامت، به ثبت رسید و فعالیت خود را رسماً آغاز نمود و فعالیت این مجمع با تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در آبان ماه سال ۱۳۸۵ و توصیه و تأکیدات معظم له بر واگذاری امور سلامت مردم به مردم صورت گرفت.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir