دیدار معاون سیاسی، امنیتی فرماندار پردیس با رئیس خبرگزاری صدا و سیما

پردیس خبر_ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، دکتر کریمی صالح با حضور در ساختمان شیشه ای صدا و سیما با دکتر عابدینی رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما دیدار و گفت و گو کرد.

🔹 کریمی صالح در این دیدار با تشریح ابعاد مختلف شهرستان و ظرفیت های بیشمار سیاسی، صنعتی، علمی و لزوم تعامل لازم برای اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته و همچنین مشکلات و دغدغه های مردم شهرستان خواستار تقویت ارتباط و استفاده از ظرفیت خبری شکبه استانی تهران برای انعکاس اخبار و تبیین اقدامات شد.

 

 

🔹در بخش دیگری از این دیدار معاون سیاسی امنیتی فرمانداری پردیس با بیان اینکه ظرفیت های بسیاری در حوزه نیروی انسانی برای تولید خبر و گزارش در شهرستان وجود دارد، ضرورت تشکیل قرارگاه رسانه را در شهرستان بیان و عنوان کرد، قرارگاه رسانه شهرستان ظرفیتی مناسب برای سازماندهی افراد با استعداد در حوزه خبر و رسانه است که هر روز بر تعداد این افراد در مجموعه قرارگاه افزوده می شود. آموزش، سازماندهی و بکارگیری این افراد می تواند تحول خوبی در تولید و انتشار اخبار در سطح شهرستان و استان تهران ایجاد نماید.

 

 

🔹در این دیدار حجت الاسلام بهشتیان از کارشناسان حوزه رسانه، موسوی از اعضای قرارگاه رسانه شهرستان و قلعه نویی مدیر روابط عمومی فرمانداری پردیس نیز حضور داشتند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

 

#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس