دومین کارگاه آموزشی اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی شهرستان پردیس برگزار شد

پردیس خبر_ مشاور رسانه ای فرماندار پردیس از برپایی دوره عکاسی موبایلی با حضور اساتید برجسته در کارگاه آموزشی بعدی خبر داد.

🔹 با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پیرامون اهمیت جهاد تبیین و نقش موثر اصحاب رسانه در این فریضه مهم، دومین کارگاه آموزشی اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی به همراه آئین تجلیل از اعضاء برتر این حوزه در شهرستان پردیس برگزار شد.

🔹 به گزارش خبرنگار ما در ابتدای این نشست کریمی صالح مشاور رسانه ای فرماندار شهرستان پردیس به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی نکاتی را برای ارتباط موثرتر مدیران این حوزه بیان کرد.

🔹 همچنین در ادامه کارگاه آموزشی ویژه رسانه ها و مدیران روابط عمومی ها با تدریس «سینا تفنگچی» کارشناس علوم ارتباطات آغاز شد و در پایان این نشست از چند مدیر نمونه روابط عمومی و همچنین برخی خبرنگاران تقدیر شد.

🔹 رضا کریمی صالح در حاشیه این مراسم به خبرنگاران در خصوص دومین کارگاه هم اندیشی رسانه گفت: جلسات هم اندیشی و کارگاه آموزشی رسانه از گذشته مورد نیاز شهرستان بوده که با نظر فرماندار پردیس نشست های هم افزایی حوزه ارتباطات آغاز و ادامه دارد.

🔹 وی افزود: نشست آموزشی امروز در خصوص نحوه خبر نویسی و بکار گیری سایت ها و اپلیکیشن های مورد نیاز خبرنگاران بود و جلسات بعدی در خصوص عکاسی موبایلی و با حضور اساتید برجسته خواهیم داشت تا فضای رسانه ای شهرستان را به سمت حرفه ای شدن پیش ببریم.

🔹 مشاور رسانه ای فرماندار در این گفتگو به سایر برنامه ها و اهداف قرارگاه رسانه ای جهاد تبیین و تاکید مقام معظم رهبری اشاره داشت و گفت: طبق فرمایش معظم له جهاد تببین یک فریضه فوری و عینی است، فوری است یعنی باید بدون فوت وقت انجام شود و عینی بودن آن به این معناست که بر آحاد مردم واجب است که با راه اندازی یک تشکل برخواسته از متن جامعه و بصورت کاملا مردمی به نام قرارگاه رسانه ای جهاد تبیین تلاش در اجرای این فرمان مهم رهبری خواهیم داشت که جلسه های متعددی در همین زمینه تشکیل و کارگروه های این قرارگاه مشخص شده است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir