عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

دولت صنایع آلاینده را به مرز استاندارد نزدیک کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع آلاینده در استان تهران با تامین اعتبار دولت و با ساختاری خاص در این بخش باید به مرز استاندارد نزدیک شود.

سید مهدی حسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت مراکز صنعتی در استان تهران گفت: نباید این اصل را در دامنه توسعه کشور کتمان کرد که صنعت در ایران اسلامی از ساختار بیماری برخوردار است.
وی تصریح کرد: استان تهران از جمله استانهایی است که حجم بالایی از مراکز صنعتی غیر استاندارد را در شهرستانهای خود در برگرفته است.
حسینی با تاکید براینکه تهران پایتخت ایران اسلامی است و باید به دقت به مسائل این استان به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور رسیدگی شود، اضافه کرد: متاسفانه شهرستانهای پایتخت کمبودها و ضعف ها و خلاء های بسیاری دارند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که تهران پیشانی کشور است، ابراز داشت: مراکز صنعتی آلاینده در این استان مشکلاتی را در غرب و شرق استان در شهرستانهایی مانند شهریار و پردیس برای مردم ایجاد کرده است.
حسینی اظهار داشت: صنایع آلاینده در استان تهران با تامین اعتبار دولت و با ساختاری خاص در این بخش باید به مرز استاندارد نزدیک شده و محیط زیست در امان بماند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *