دیر کرد در تحویل مسکن مهر پردیس طبیعی است/دولت دهم باید پروژه های مسکن مهر را تحویل می داد

محسن نریمان با اشاره به اینکه دیرکردها در مسکن مهر پردیس طبیعی است گفت: کلیه پروژه های مسکن مهر را دولت قبل میبایست تکمیل کرده و تحویل می داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر محسن نریمان معاون وزیر راه و شهر سازی در مراسم معارفه حسین رجب صلاحی بعنوان سرپرست شرکت عمران شهر پردیس اظهار داشت: تعهدات مسکن مهر را انجام می دهیم، پروژه ها را به اتمام رسانده و تحویل مردم می دهیم.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید اذعان داشت: طبیعی است بعضی مواقع ما یک تخصیصی نسبت به پردیس داریم و علت آن را بلافاصله اعلام می کنیم، چون پردیس آخرین پروژه های مسکن مهری بود که در جایی بسیار دشوار و بالای کوهها رقم خورد و کلنگ آن به زمین زده شد.

وی با اشاره به اینکه دیرکرد این پروژه ها طبیعی است، ادامه داد: من تاکید می کنم که براساس آن قراردادهایی که امضا شده باید دولت پیشین در شروع دولت جدید کلیه پروژه ها را انجام می داد و تمام می کرد.

نریمان تصریح کرد: این را خواهش می کنم رسانه ها توجه بکنند، اگر بر حسب قرار دادهایی که عزیزان امضا کرده بودند درست عمل می کردند و آن اقدامات شدنی بود می بایست در تاریخ ۱۲/۵/۹۲ که روز تنفیض است بیش از نود درصد از پروژه ها براساس قراردادها تحویل می شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *