عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

دولت تدبیر و امید برای حذف رکود از سیمای اقتصاد کشور کاری نکرده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید برای حذف رکود از سیمای اقتصاد کشور کاری نکرده است، متاسفانه سیاست های اقتصادی دولت، تاکتیک مناسبی برای رفع خلاء های موجود در ساختار اقتصاد کشور نبوده است و هنوز اقتصاد، سنگینی رکود را به شدت تحمل می کند.

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت اقتصاد کشور، گفت: دولت تدبیر و امید در بحث دیپلماسی بین المللی تلاش های بسیار زیادی برای نجات اقتصاد از بحران با سیاست لغو تحریم ها به واسطه توافق هسته ای انجام داده است و سیاست های اقتصادی تحت شعاع سیاست های دیپلماسی بین المللی دولت قرار گرفته است .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اکنون اقتصاد کشور وضعیت خوبی ندارد و سیاست های حوزه اقتصادی دولت تا کنون نتوانسته بستر مناسبی برای رفع مشکلات و خلاءهای موجود در بدنه اقتصاد ایران اسلامی را برطرف سازد.
قادری با تاکید براینکه دولت تدبیر و امید برای حذف رکود از سیمای اقتصاد کشور کاری نکرده است، اضافه کرد: متاسفانه سیاست های اقتصادی دولت، تاکتیک مناسبی برای رفع خلاء های موجود در ساختار اقتصاد کشور نبوده است و هنوز اقتصاد، سنگینی رکود را به شدت تحمل می کند .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که دولت لغو تحریم ها را معیار رفع مشکلات اقتصادی کشور دانسته است، اظهار داشت: طرح معادله با تکیه بر لغو تحریم ها گره گشای مشکلات اقتصادی کشور به طور کامل نیست، زیرا تنها درصدی از این خلاء ها با رفع تحریم ها برداشته می شود .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه