عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

دولت باید در بهبود اقتصاد به دژمحکم اقتصاد مقاومتی تکیه کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت تدبیر و امید می خواهد موفقیت حوزه های بهداشت و درمان و سیاست های خارجی را در حوزه اقتصادی هم نشان دهد باید به پشتوانه قوی و دژ محکم و نفوذ ناپذیر اقتصاد مقاومتی تکیه کند .

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد تاثیرات برجام و توافق هسته ای بر رفع مشکلات اقتصادی کشور، گفت: دولت در جریان احقاق حق هسته ای ایران و به رسمیت شناخته شدن آن در جریان سیاست های خارجی تلاش های قابل تقدیری را انجام داده است .
وی تصریح کرد: لغو تحریم های ایران به شکل کامل، تنها گوشه ای از بار مشکلات اقتصادی را از دوش دولت برمی دارد .
گروسی با تاکید براینکه تنها نسخه درمان نهایی اقتصاد ایران اسلامی به عنوان کشوری که از نظامی با شعار نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی را برخوردار است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری به صورت واضح و شفاف در این رابطه در رفع کمبود های اقتصادی شفاف سازی کرده است .
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در کنار حوزه های بهداشت و درمان و سیاست های خارجی اگر می خواهد این موفقیت ها را در حوزه اقتصادی هم نشان دهد باید به پشتوانه قوی و دژ محکم و نفوذ ناپذیر اقتصاد مقاومتی تکیه کند .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *