در مراسم اهدای حکم دهیار واصفجان عنوان شد

دهه فجر باید دهه روایتگری انقلاب اسلامی باشد

پردیس خبر_ به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم تلاوت قرآن، سخنرانی در خصوص دستاوردهای انقلاب (جهادتبیین) و اهدای حکم دهیار، با حضور حیدری بخشدار مرکزی، چراغی رییس شورای اسلامی شهرستان، دهیار واعضای شورای اسلامی روستا واصفجان ‌جمعی از معتمدین و اهالی در مسجد صاحب الزمان (عج) روستا واصفجان برگزار شد.

🔹 بخشدار مرکزی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر باید دهه روایتگری انقلاب اسلامی باشد، از ابتدای انقلاب تا امروز به طور شایسته روایت و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی انجام نشده و از این فرصت برای این امر باید نهایت استفاده را برد.

🔹 حیدری ضمن تشریح دستاوردهای کشور طی چهل و‌ سه سال گذشته یکی از اتفاقات مبارک برای واصفجان را تصویب طرح هادی و‌افزایش بافت جهت توسعه فضاهای فرهنگی، ورزشی، زیربنایی دانستند و افزودند قطعا در طرح استقبال از بهار پیگیر لکه گیری جاده روستا نیز خواهیم بود.

🔹 بخشدار مرکزی پردیس بر ضرورت تبیین و ترسیم کامل و جامعی از دستاوردهای انقلاب، دهه فجر را فرصتی مناسب برای روشنگری و تبیین اهداف عالی و ثمرات انقلاب اسلامی دانست و افزودند: با مقایسه دوران قبل و بعد از انقلاب متوجه تفاوت فاحشی خواهیم شد که جای پرداختن زیاد دارد.

🔹 وی تصریح کرد: ایران امروز به یک کشور خودکفا و سرآمد خصوصاً در عرصه‌های نظامی و علمی دست یافته و با اتکاء به نیروهای جوان و تحصیلکرده در عرصه‌های علمی خوش درخشیده است.

🔹 در ادامه بخشدار بر برگزاری یادواره شهدای واصفجان تاکید داشته و در این برنامه از خانواده شهید صومی تجلیل شد و‌ حکم جانباز بسیجی، مجتبی مرتضوی به عنوان دهیار واصفجان به مدت ۴ سال به ایشان اهدا گردید.

🔹 در پایان حاضرین به بیان نقطه نظرات و‌ پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد با توجه به اینکه روستا از نعمت شهدای زیادی برخوردار است مکاتبات لازم جهت نامگذاری خیابان‌ها ی شهری و‌روستایی مزین به نام شهدا صورت پذیرد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه