عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

دنیا اطمینان پیدا کرد که ایران اسلامی دنبال سلاح هسته ای نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت های جهان اطمینان پیدا کردند که ایران اسلامی دنبال ساخت بمب هسته ای نیست.

محمد مهدی رهبری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد توافقنامه هسته ای ایران و نگاه دنیا به سیاست های نظامی مان گفت: از جمله بخش های مهم و با اهمیت توافقنامه ۱+۵ بحث سلاح هسته ای ایران و محکومیت جمهوری اسلامی در ایران رابطه بود .
وی تصریح کرد: آنها با تهمتی که جلوه واقعی ندارد ایران را در دادگاه یک طرفه به برخورداری از سلاح هسته ای محکوم کردند و به واسطه آن تحریم های ناجوانمردانه را بر علیه ایران اسلامی اعمال کردند .
رهبری با تاکید بر اینکه قدرت های جهان اطمینان پیدا کردند که ایران اسلامی دنبال ساخت بمب هسته ای نیست، اضافه کرد: فناوری هسته ای در نظام جمهوری اسلامی ایران در مسیر توسعه هزینه می شود تا کوچترین احتیاجی به کشور های خارجی نداشته باشیم.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: براساس فتوای رهبر انقلاب و مسائل شرعی دنبال سلاح هسته ای نیستیم و محرومیت هایی که در گذشته بر علیه ایران اسلامی بود را آزاد کردیم .
انتهای پیام /

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *