نماینده مجلس شورای اسلامی:

دشمن ماهیت انقلاب اسلامی ایران را نشانه گیری کرده است

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: داعش ابزار استکبار جهانی برای تخریب بنیان نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان منبع انتشار اسلام ناب محمدی (ص) به دنیا است، دشمن ماهیت انقلاب اسلامی ایران را نشانه گیری کرده است.

جبار کوچکی نژاد عضو مجلس دهم شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس در خصوص تشیع پیکر شهدای مدافع حرم سربازان رشید اسلام، گفت: دفاع از حریم اهل بیت (ع) در قالب رزمندگان مدافع حرم، دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) است.
نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: شهدای مدافع حرم، شهید در مسیر احیای اسلام در قرن حاضر به شمار می روند و آنها نخست از اسلام ناب محمدی (ص) و سپس از مرزهای نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند.
کوچکی نژاد با تاکید براینکه شهدای مدافع حرم امروز هم ردیف با شهدای دوران دفاع مقدس می باشند، اضافه کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس از ارزشهای اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران در درون کشور به مبارزه می پرداختند ولی امروز رزمندگان مدافع حرم با همان هدف و اندیشه کیلومترها دورتر از مرزهای ایران اسلامی با تروریست ها نبرد می کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این نکته که داعش ابزار استکبار جهانی برای تخریب بنیان نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان منبع انتشار اسلام ناب محمدی (ص) به دنیا است، افزود: دشمن ماهیت انقلاب اسلامی ایران را نشانه گیری کرده است.
کوچکی نژاد با بیان این نکته که ایران اسلامی منبع انتشار بیداری اسلامی در دنیاست، ابراز داشت: دشمنان ایران با ایجاد ناامنی در منطقه هدفشان آسیب رساندن به بنیان نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این راستا ابزار هایی مانند داعش و تکفیری ها را در دست دارند.
نماینده مجلس شورای اسلامی باتاکید براینکه ایران اسلامی اکنون الگویی بزرگ برای استکبار ستیزان عالم است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز باتلاش های مقام معظم رهبری در حال صادر شدن به جهان است.
کوچکی نژاد با اشاره به این موضوع که نقش مستشاری ایران در منطقه در راستای دفاع از حریم نظام جمهوری اسلامی ایران نقشی مهم و تاثیر گذار است، خاطر نشان کرد: ایران در منطقه معادلات شوم استکبار جهانی را به خطر انداخته و منافع استکبار را تهدید کرده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *