امام جمعه پردیس

دشمن مادران و زنان جامعه ما را هدف گرفته است

پردیس خبر_ امام جمعه پردیس گفت: هدف قرار دادن جایگاه مادر و زن، از اهداف مهم و دارای اولویت دشمنان اسلام است.

🔹 حجت‌ الاسلام حسینی در ویژه برنامه ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها، روز زن، بزرگداشت مقام مادر و تجلیل از بانوان کارمند شهرستان پردیس که در پارک علم و فناوری پردیس برگزار شد ضمن تبریک این روز مهم و بزرگ، اظهار داشت: جایگاه و مقام حضرت فاطمه (س) بسیار بالاست، تا جایی که خداوند متعال علت خلقت پیامبر گرامی اسلام و حضرت علی (ع) را وجود مبارک حضرت زهرا (س) دانستند.

🔹 امام زمان (عج) نیز می فرماید: مردم که به ما متوسل می شوند،‌ بدانند که ما اهل بیت به مادر خود حضرت فاطمه (س) که الگوی ما هستند متوسل می شویم، این کلام امام زمان (عج) است، همان کسی که خطاب به مردم می فرماید: «تمام بلایا در عالم بخاطر من دفع و تمام خوبی ها و نعمتها بخاطر من به شما می رسد.

🔹 حجت‌ الاسلام حسینی افزود: جایگاه زن در نزد خدا، جایگاه ویژه و بسیار بالایی است، و دشمن نیز نسبت به آن شناخت کافی دارد و اولویت خود را هدف قراردادن جایگاه مادر و خانواده تعیین کرده‌ است و ما هم متأسفانه غفلت کردیم و حواسمان به این موضوع مهم نیست. چرا که اگر قداست مادر را از بین برود، دشمن تمام دنیا را فتح خواهند کرد.

🔹 وی خاطر نشان کرد: نبی مکرم اسلام (ص) با آن همه عظمت و بزرگی، به حضرت زهرا (س) که الگوی همه زنان و مادران است، می فرماید: «پدر به فدای چنین دختری»، مادران ما باید قدر جایگاه خود را بدانند و خوب از آن مراقبت کنند.

🔹 حجت‌ الاسلام حسینی در پایان عنوان کرد: وقتی افرادی مانند شهید سلیمانی، شهید حججی و… به این جایگاه رفیع می رسند و عالم را مبهوت خود می کنند، بخاطر وجود مادر و تربیت صحیح این بزرگواران است، اینها مانند حضرت امام (ره) تربیت یافته و پرورش یافته مکتب فاطمی هستند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه