فرمانده سپاه سیدالشهدا

دشمن بیش از هر چیز از مساجد ما می ترسد

پردیس خبر_ سلسله مراسمات «ده شب ده مسجد» در ششمین شب ایام الله دهه فجر با یادواره شهدای بومهن و همت بسیجیان پایگاه شهید میرزایی برگزار شد.

🔹 دهمین یادواره شهدای شهر بومهن در مسجد صاحب الزمان (عج) با حضور فرمانده سپاه استان تهران برگزار شد.

🔹 این مراسم با حضور سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع)، حجت الاسلام حسینی امام جمعه، پور ابراهیم فرماندار، گرمابدری فرمانده ناحیه بسیج و آحاد مردم همراه بود.

🔹 سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا تهران در سخنرانی امشب خود در مسجد صاحب الزمان بومهن با اشاره به زندگی شهدا و برکات آنها گفت: این انقلاب با خون همین شهدا با کمک امام خمینی (ره) و با یاری امام زمان عج حجت خدا در این کشور مقدس بنا شد که اینها خواشیند دشمن نیست و از هر حربه ای برای لطمه زدن به کشور استفاده می کنند.

🔹 وی خاطر نشان کرد: ما نبرد انقلاب را با دست خالی شروع کردیم در سالهای جنگ هیچ نداشتیم و این شهدا با جان خود از کشور دفاع کردند و ایمان آنها کشور را پیروز کرد اما امروز همه چیز داریم و آمادگی کامل برای مقابله با دشمن وجود دارد اما دشمن از مساجد ما می ترسد از همین ایمان و نماز و دعاهای مردم می ترسد و امروز جوانان ما را هدف گرفته است.

🔹 سردار ذوالقدر ادامه داد: مراقب فرزندانتان باشید که امروز با همین گوشی و فضای مجازی از طریق دشمن هدف قرار گرفته اند.

🔹 وی به زندگی چند شهید بومهن اشاره کرد و اظهارداشت: بروید تحقیق کنید در مورد زندگی شهدا مطالعه کنید ببینید چگونه بزرگ شدند چه مادران و پدران شجاع و دلیری داشتند و چگونه با ایمان و اعتقاد در این مسیر قدم گذاشتند .

🔹 فرمانده سپاه سیدالشهدا خاطر نشان کرد: مردم ایران چهل و سه سال است با همه سختی ها کنار آمده اند و تحمل کرده اند و باز هم تحمل می کنند چون برای آن بها دادند و خون شهدا حافظ این کشور است و تلاش می کنیم با قوای یکدست در کشور این انقلاب را بدست صاحب اصلی آن برسانیم.

🔹 دهمین یادواره شهدای شهر بومهن در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

🔹 گفتنی است این مراسم در سلسله مراسمات ده شب ده مسجد و در ایام دهه فجر با همت بسیجیان پایگاه شهید میرزایی اجرا شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه