فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پردیس:

دشمن بدنبال جلوگیری از صادرات انقلاب ما به دیگر کشورها است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پردیس گفت: دشمنان ما نگران این بودند و هستند و تمام تلاششان را می کنند که انقلاب ما به دیگر کشورها صادر نشود و به نوعی ما ایرانی ها که از دین مبین اسلام و اسلام ناب تبعیت می کنیم را به زانو در بیاورند.

حمید رضا توسلی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس در دومین مراسم یادواره شهدای اصناف شهرستان پردیس گفت: خداوند توفیق داد که برای دومین بار در سطح شهرستانمان بتوانیم برای شهدای اصناف مراسمی این چنینی را برگزار بکنیم، آنهایی که رفتند تا ما بمانیم، آنهایی که رفتند و جانفشانی کردند و امروز هم راهشان ادامه دارد.
وی اضاقه کرد: ما شاهد هستیم که جوانان ما هنوز در صحنه هستند و با توجه به اینکه مرزهای ما دیگر مرز ایران اسلامی نسیت و گسترش پیدا کرده است همواره در صحنه نبر حضور دارند و اعتقاد داریم که اینها فرزندان حضرت زهرا هستند.
توسلی در بیان نقل قولی از رزمندگان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: این را از یکی از جاماندگان غافله شهدا و از همرزمان شهید ابراهیم هادی خدمت شما نقل می کنم:
بعد از جنگی که در بازی دراز اتفاق افتاد شهید ابراهیم هادی یکی از دوستان خودش را جا گذاشتند و مجبور شدند که برگردند بعد از اینکه برگشتند مدام دغدغه داشتند و دلش پیش این رفیقش جامانده بود و به دنبال راهی برای برگرداند او بود زیرا پدر این شهید در هنگام اعزام رزمندگان به جبهه او را به ابراهیم هادی سپرده و گفته بود حتماً مراقب این باش چرا که من همین یک فرزند را دارم. و این موضوع خیلی شهید ابراهیم هادی را اذیت می کرد که اگر من برگردم جواب این پدر را نمی توانم بدهم. بعد از چند روزی که آتش دشمن سبک شده بود تصمیم گرفت برود و هر طور شده این شهید را برگرداند و تمام تلاش خود را کرد تا رسید به پیکر مطهر این شهید و با مشقت زیاد این شهید را برگرداند. بعد از یکی دو هفته ای که این شهید آنجا مانده بود و آن وضعیتی که پیدا کرده بود و برگشت وقتی که او را آوردند و در محل تشییع کردند، شهید هادی خودش را مدیون این شهید می دانست و از طرفی هم نمی توانست در برابر پدر این شهید سر بلند بکند.
این را یکی از دوستان شهید هادی که در قید حیات است نقل می کند و می گوید: وقتی ما نماز مغرب و عشا را خواندیم، آمدیم بیرون مسجد ایستادیم، پدر بزرگوار این شهید آمد روبروی شهید هادی ایستاد و به او گفت من و پسرم از دست تو گله داریم و ناراحتیم.
می گوید: اینجا شهید هادی خودش را ول کرد، بدنش سست شد و زانوهایش به لرزه افتاد، که چه اتفاقی افتاده من که تمام تلاشم را کردم تا توانستم این شهید را برگردانم.
می گوید: اشک در چشمان این پدر شهید حلقه زد و گفت: دیشب فرزندم به خوابم آمد و گفت تا پیش از بازگشت ما از بازی دراز هر شب جمعه مادر سادات به ما سر می زد اما از آن موقعی که ما پیدا شدیم و آمدیم تشییع و تدفین شدیم دیگر خبری از این سرزدن نیست.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس ادامه داد: وقتی ما اینگونه خاطرات شهدا را ورق می زنیم و پی می بریم مقام اینها چقدر والاست و پی می بریم که اینها برای چه رفتند و ما امروز چکار داریم می کنیم مقداری کار برای ما سخت و دشوار می شود.
توسلی اذعان کرد: امروز اگر ما اینجا ایستاده ایم و با امنیت کامل صحبت می کنیم مدیون خون شهدا هستیم، اگر شما بازارتان گرم هست و صبح به صبح در محل کسب و کارتان حضور پیدا کرده و رزق و روزی حلال کسب می کنید و به مردم و جامعه اسلامی خدمت می کنید به واسطه خون این شهداست.
وی تصریح کرد: اما امروز کار ما سخت تر است به واسطه اینکه امروز هم با جنگی دست و پنجه نرم می کنیم که دشمن ما مشخص نیست.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس توضیح داد: مقام معظم رهبری در چندین جلسه و مخصوصاً جلساتی که بسیجیان عزیز خدمت حضرت آقا مشرف شده اند به مسئله نفوذ اشاره کرده و این مسئله را باز کردند.
توسلی اضافه کرد: امروز دشمن به شدت دارد تلاش می کند که بنیان خانواده را سست بکند و تمام جوانان و نخبگان ایرانی را به زانو در بیاورد و تمام تلاش خود را می کند که دین اسلام و انقلاب اسلامی را از ما بگیرد.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان ما معتقدند انقلاب اسلامی به واسطه خون شهدا، امروز از مرز ایران اسلامی گذشته و آن طرف مرزها و آن طرف آبها در کل جهان به یک نوعی رخنه کرده و آن فرمایش حضرت امام محقق شد که ما انقلاب اسلامی مان را صادر بکنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس گفت: اینها نگران این بودند و هستند و تمام تلاششان را می کنند که این اتفاق نیفتد و به نوعی ما ایرانی ها که از دین مبین اسلام و اسلام ناب تبعیت می کنیم را به زانو در بیاورند، اما به واسطه این شهدایی که رفتند و به واسطه این شهدایی که امروز در آن طرف مرزها می جنگند تا این انقلاب اسلامی بماند که به دست صاحب اصلی برسد ما باید تمام تلاشمان را بکنیم تا مدیون شهدا نباشیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *