فرماندار شهرستان پردیس

دست رسانه منتقد و منصف را می بوسم

پردیس خبر_ خبرنگاران با ایجاد تفاهم و وحدت در بین مردم و مسئولان به اهداف عالی نظام در رشد و توسعه شهرستان کمک کنند.

🔹 عصر دیروز جمعی از مدیران رسانه ای و خبرنگاران شهرستان پردیس با فرماندار دیدار کردند

🔹 ظفر پور ابراهیم با بیان اینکه رسانه حرفه ای زبان گویای مردم است اظهار کرد؛ خبرنگار به عنوان عنصر موثر بایستی در اجتماع نقشی فعال و مطالبه گر داشته باشد.

🔹 فرماندار پردیس گفت :رسانه حرفه ای مجیزه گوی مسئولی نیست و آزادنه به بیان اندیشه های خود در راستای رفع معضلات و کاستی ها می پردازد.

🔹 پور ابراهیم با بیان اینکه اطلاع رسانی صحیح و منصفانه لازمه کار رسانه ی آزاداندیش است تصریح کرد؛ اگر رسانه ای اسیر مسئولی باشد جریان آزاد اطلاعات از مسیر اصلی منحرف خواهد شد.

🔹 نماینده عالی دولت در شهرستان نقش خبرنگار را نقش مشاور امین و بازوی توانمند برای مسئولان دانست و تاکید کرد خبرنگاران با ایجاد تفاهم و وحدت در بین مردم و مسوولین به اهداف عالی نظام در رشد و توسعه شهرستان کمک کنند.

🔹 فرماندار پردیس با بیان اینکه نقد منصفانه و دلسوزانه کمک به پیشبرد امور شهرستان است اضافه کرد؛ دست رسانه ی منتقد و منصف را می بوسم و اهتمام مجموعه فرمانداری خدمتگزاری است و تمامی مسئولان شهرستان موظف به پاسخگویی به رسانه ها در چهارچوب قانون هستند.

🔹 گفتنی است در پایان این دیدار خبرنگاران و مدیران مسئول رسانه ها با معرفی حوزه فعالیت خود به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه