دستگیری فروشنده اشیاء عتیقه تقلبی در شهرستان پردیس

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری فردی که اقدام به فروش اشیاء عتیقه تقلبی درفضای مجازی می‌کرد خبر داد.

🔹 سرهنگ “بهزاد عبدیان” با اعلام جزئیات این خبر گفت: به دنبال انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس فتای شهرستان و رصد فضای مجازی فردی که در زمینه فروش اشیاء عتیقه تقلبی، در فضای مجازی فعالیت می نمود توسط ماموران پلیس فتای شهرستان دستگیر شد.

🔹 وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس فتای این فرماندهی با تلاش مستمر و رصد فعالیت این فرد، موفق شدند وی را شناسایی وبا هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

🔹 این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از منزل این فرد تعدادی اشیا قیمتی کشف وضبط گردید، افزود: برابر اعلام کارشناسان میراث فرهنگی واستعلام بعمل آمده اشیاء کشف شده کاملا تقلبی بوده و هیچ گونه قدمت تاریخی ندارند.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان افزود: این فرد در فضای مجازی این اشیا را به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال خواسته به فروش برساند.

🔹 فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir