دستگیری ۶۳ سارق و ۱۵۲ معتاد متجاهر در شهرستان پردیس

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی پردیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبرداد.

🔹 سرهنگ “بهزاد عبدیان” در تشریح جزئیات این خبر گفت: این طرح با بکارگیری و مشارکت کلیه نیرو ها با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز با هماهنگی مرجع قضائی به صورت ضربتی در هفته دوم ماه جاری به مرحله اجرا گذاشته شد.

🔹 سرهنگ “بهزاد عبدیان” گفت با تلاش، پلیس پردیس موفق به کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۱ میلیارد ریال، کشف ۶ کیلو و ۳۷ گرم انواع مواد مخدر،دستگیری ۱۱ نفر خرده فروش، جمع آوری ۱۵۲ نفر معتاد متجاهر، دستگیری ۴ نفر ارازل و اوباش، کشف ۲ قبضه سلاح جنگی و ۲ قبضه سلاح شکاری، از دستاورد های این طرح است.

🔹 سرهنگ عبدیان اظهار داشت: در این طرح ۵۳ دستگاه موتور سیکلت و خودرو متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند که نداشتن پلاک، حرکات نمایشی، تغییر در صدای وسیله نقلیه، ایجاد مزاحمت برای شهروندان، پلاک مخدوش و رانندگی خطرناک از دلایل عمده توقیف این وسایط نقلیه بوده است.

🔹 فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان اینکه تعداد ۶۳ نفر سارق و یک نفرسارق زورگیر دستگیر، ۴۷ فقره سرقت ، ۱۱ دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی نیز کشف و۵نفر درخصوص امورامنیتی دستگیر شدند، گفت هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند.

🔹 از شهروندان نیز تقاضا می شود ضمن رعایت نکات ایمنی در پیشگیری از سرقت و غیره هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی نمایند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir