دستگیری عامل قدرتنمایی و عربده کشی در کمتر از ۸ ساعت در پردیس

پردیس خبر_ گروه استان ها -شرق استان تهران_ فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری عامل عربده کشی و استفاده از سلاح سرد در میدان عدالت شهرپردیس خبر داد.

🔹 سرهنگ “بهزاد عبدیان” در تشریح جزییات این خبر گفت: فیلمی در خصوص عربده کشی و استفاده از سلاح سرد توسط یکی از اراذل واوباش در میدان عدالت پردیس درفضای مجازی منتشر شد که بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

🔹 وی تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی توسط کارشناسان پلیس فتا و پلیس امنیت واطلاعات عمومی بلافاصله پس از انتشار تصاویر متهم شناسایی و در کمتر از ۸ ساعت، دستگیر وروانه زندان شد.

🔹 این مقام انتظامی به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدش‌دار نمایند هشدار داد و گفت: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افراد شرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود، امنیت و آرامش شهروندان را که خط قرمز پلیس است مختل و سلب کنند.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان در پایان بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس پردیس تاکید و تصریح کرد: انتظار پلیس از مردم همکاری و تعامل بوده و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هر گونه حرکات غیر متعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی را در اسرع وقت با شماره های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه