امام جمعه پردیس:

دستهای خونین استکبار جهانی در کشتار خونین سال ۱۳۱۴ مردم در مسجد گوهرشاد

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: درست است که رژیم طاغوت کشف حجاب را انجام داده است ولی در اصل دستهای خونین استکبار جهانی در این رخداد تلخ تاریخ انقلاب اسلامی ایران پدیدار است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد کشتار خونین مردم در مسجد گوهر شاد بر علیه کشف حجاب گفت: رژیم طاغوت در دوران حکومت خود در ایران دنبال ریشه کنی اسلام از این کشور بود و در این راستا اقداماتی خونین را رقم زد.
وی تصریح کرد: کشف حجاب از جمله اقداماتی بود که طاغوتیان آن زمان در ایران اسلامی به عنوان برده های امریکا و در مجموع نوکر اسرائیل بر علیه ارزشهای اسلامی انجام دادند.
حجت الاسلام توسلی با تاکید بر اینکه کشتار مردم در مسجد گوهر شاد در سال ۱۳۱۴ آلوده به دستان استکبار جهانی است، اضافه کرد: درست است که رژیم طاغوت کشف حجاب را انجام داده است ولی در اصل دست های خونین استکبار جهانی در این رخداد تلخ تاریخ انقلاب اسلامی ایران پدیدار است.
امام جمعه شهرستان پردیس اظهار داشت: حجاب و عفاف به برکت نظام جمهوری اسلامی در ایران با وجود برخی ناهنجاری ها جا افتاده است و مورد تائید و قبول زنان جامعه قرار گرفته است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *