نانوایی های متخلف از اجرای طرح جدید فرار می کنند

در گفتگو با استاندار تهران عنوان شد؛

اگر یک نانوایی تمایل به اجرای طرح جدید را ندارد معنیش تخلف و همکاری با عوامل قاچاق آرد خارج از شبکه است.

🔹عصر یکشنبه ۵ تیرماه محسن منصوری استاندار تهران به همراه معاونین، فرماندار پردیس، مدیران شهری و روسای ادارات در دومین جلسه شورای مسکن پردیس حضور یافت.

 

🔹وی پس از نشست سه ساعته شورای مسکن در گفتگو با خبرنگاران به پرسش های آنان در موضوعات‌ مختلف پاسخ گفت.

 

🔹منصوری در خصوص جلسه اظهارداشت: شهرستان پردیس به لحاظ وجود مسکن مهر و نهضت مسکن جزو شهرستان های پر جمعیت در این حوزه است و ازین رو توسعه و پیشرفت عادلانه بخش مسکن این شهرستان باید دنبال شود و توجه به ابعاد فرهنگی اجتماعی آن بسیار اهمیت دارد.

 

🔹استاندار تهران خاطر نشان شد: با توجه به مقوله توسعه و ساخت مسکن در شهرهای جدید پردیس و پرند و پیشرفت همه جانبه آن، برنامه ریزی شورای مسکن بسیار اهمیت دارد.

 

🔹 وی تصریح کرد: تاکنون کارهای خوبی در حوزه مسکن شهرهای جدید صورت گرفته اما نواقصی هست که در این جلسات مرتفع خواهد شد و خوشبختانه طی ۶ ماه گذشته این روند سرعت خوبی داشته و بسیاری از پروژه ها که تاکنون شروع هم نشده بود شروع به ساخت و ساز کرده اند.

 

🔹وی در مورد گرفتن امتیاز زمین توسط برخی تعاونی ها از پردیس تاکید کرد: برخی تعاونی ها اراضی از شهر جدید پردیس میگیرند که در جلسه شورای مسکن مطرح و مصوب کردیم تمام هزینه ها و اراضی به پردیس و خود مردم باید داده شود نه تعاونی ها و الویت اول در این موضوع تعاونی ها نیستند.

 

🔹وی همچنین در مورد روند کار بیمارستان الغدیر و قول رئیس جمهور پس از بازدید از این پروژه گفت: روند پیشرفت کار بیمارستان الغدیر هم از سوی معاون اجرایی رئیس جمهور و هم دکتر عین الهی وزیر و مرتبا هفته ای یکبار از سوی استانداری پیگیری می شود.

 

🔹استاندار تهران در ادامه با بیان روند کار ساخت مسکن در پرند و پردیس اظهارداشت: از بلند مرتبه سازی سعی می شود دوری کنیم و از ساخت پروژه های بلند سابقه خوبی نداریم و دلیلی ندارد همه جا با این شیوه ساختش انجام شود، بلند مرتبه سازی با فرهنگ ایرانی اسلامی سنخیتی ندارد.

 

🔹استاندار در مورد اجرای طرح کارت های هوشمند در نانوایی ها اظهارداشت: این طرح از چند روز گذشته در تهران انجام شده و برخی نانوایی ها در این خصوص مقاومت داشتند و تنها دلیل این موضوع بخاطر تخلفات است.

 

🔹استاندار تهران به جلسات‌ مشترک با اتحادیه اشاره کرد و خاطرنشان شد: اگر یک نانوایی تمایل به شرکت در طرح جدید را ندارد معنیش تخلف و همکاری با عوامل قاچاق آرد خارج از شبکه است.

 

🔹وی همچنین در ادامه از تسریع روند این طرح در نانوایی های تهران خبر داد و گفت: اجرای این طرح از سوی وزارت اقتصاد پیگیری می شود..

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

 

#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس