در دیدار سرپرست شهرداری بومهن با رییس پلیس فتا شهرستان پردیس تاکید شد

ضرورت تعامل و همکاری بیشتر مدیریت شهری با پلیس فتا 

پردیس خبر_ صبح امروز رئیس پلیس فتا شهرستان پردیس با حضور در دفتر سرپرست شهرداری بومهن، با وی دیدار و گفتگو کرد.‌

🔹 در این دیدار الماسی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مجموعه پلیس فتا، بیان داشت: امروزه با پیشرفت فناوری های ارتباطی خصوصاً در حوزه فضای مجازی نقش موثر و سازنده پلیس فتا در تأمین امنیت و کنترل این فضا بیش از پیش مشهود است .

🔹 وی با اشاره به اهمیت و لزوم مشارکت همگانی و تعامل ویژه، سازنده و دوسویه مسئولان و شهروندان با پلیس در راستای برقراری آرامش و امنیت عمومی افزود: با توجه به نقش مهم شهرداری در مسائل فرهنگی، اجتماعی، انتظامی و امنیتی شهر، امروزه تعامل میان مجموعه مدیریت شهری و پلیس فتا بیش از پیش احساس می‌شود.

🔹 سرپرست شهرداری بومهن با اشاره به عملکرد حوزه روابط عمومی شهرداری در مجموعه مدیریت شهری بیان کرد: بروزرسانی پرتال سازمانی،سامانه های الکترونیکی، فعالیت در فضای مجازی و ارتباط با شهروندان با هدف انعکاس فعالیت ها و اطلاع رسانی، از جمله اقداماتی است که طی چند ماه گذشته به نحو مطلوب انجام شده است.

🔹 وی با قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل جان برکف نیروی انتظامی شهرستان پردیس در تامین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی به عنوان یار و یاور مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد و بر ضرورت تعامل و همکاری هرچه بیشتر فی مابین تاکید کرد.

🔹 در ادامه این دیدار رییس پلیس فتای شهرستان نیز ضمن استقبال از همکاری و تعامل دو سویه شهرداری و پلیس فتا گفت: با تلاش و پیشرفتهای شهرداری در حوزه امنیت انتشار اخبار و اطلاعات، امیدواریم در فضای آرام، علاوه بر ایجاد شفافیت، پاسخ مطالبات مردمی در اسرع وقت ارائه گردد که موجبات رضایت مردمی را به دنبال داشته باشد.

🔹 وی با بیان اینکه امروزه شاهد هستیم که رویکرد مدیریت ارتباطات شهرداری یک رویکرد جامع و مردم‌محور می‌باشد، افزود: کارهایی که انجام می‌شود برای مردم است و شهرداری در کنار مردم قرار گرفته است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *