افغان ها برادران دینی ما هستند

«در زمین دشمن بازی نکنیم»

پردیس خبر_ ایجاد تفرقه میان ایرانی ها و افغان ها بازی دشمن است و باید حواسمان باشد در زمین دشمن بازی نکنیم.

🔹 «محمد تقی واسعی» رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس ضمن محکوم کردن حادثه دلخراش حرم مطهر امام رضا (ع) با اشاره به فرمایشات شهید مطهری ره اظهارداشت: دشمنان انقلاب دوباره شروع کردن به سنگ اندازی و این نشانه اینست که ما مسیر را درست طی می کنیم و به هدف نزدیک می شویم.

🔹 وی افزود: شهیدان دارایی و اصلانی از دوستان ما در مشهد بودند و از مردان جهادی و مخلص که در اداره امور مساجد فعالیت داشتند.

🔹 واسعی خاطرشان شد: شهید اصلانی همانطور که اعلام شد مسئول یکی از پهنه های حاشیه شهر مشهد بود و با توجه به معضلات حاشیه این منطقه مباحث امنیت شهر و کمرنگ شدن حضور بومیان نگرانی های وجود دارد، چنانچه این جوانک از اعضای فرقه های انحرافی حاشیه مشهد بود و تفکرات وهابی داشته و طبق فیلم های که منتشر شد رواج این تفکر را می‌داده اند و با هدف اقدام به این ترور کردند.

🔹 رییس اداره تبلیغات اسلامی همچنین افزود: این فرد به نیت این سه طلبه آمده بود نه برای زیارت و قصدش ترور بوده و این نشان می دهد طلبه های ما در حاشیه شهر مشهد خوب عمل می کنند و با اینکه حق الزحمه های بسیار کمی می‌گیرند اما چون برای خدا و بصورت جهادی تلاش میکنند واقعا توانسته اند تاثیرگذار باشند.

🔹 واسعی در پاسخ به این پرسش که چرا حرم مطهر امام هشتم برای این ترور انتخاب شده بود، گفت: شیعه و سنی هر دو معتقد به توسل هستند و برای زیارت به این اماکن مقدس می آیند اما در بین تمام فرقه ها اهل سنت تنها وهابی ها و تکفیری زیارت را حرام می‌دانند و دنبال تخریب آن هستند و با نزدیک شدن ۸ شوال تخریب تمام نمادهای اسلامی انجام شده و در تمام این سالها مورد هجوم قرار دادند تامراکز فرهنگی شیعه نشر پیدا نکند.

🔹 این کارشناس فرهنگی و مذهبی تاکید کرد: دشمنان در صدد بهم ریختن فضای مذهبی و ایجاد ناامنی هستند تا میان ما و برادران افغان که سالهای زیادی است کنار هم زندگی می کنیم و برادران دینی ما هستند تفرقه بیندازند و ما نباید در این زمان در زمین دشمن بازی کنیم و باب جدایی آغاز شود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه