در جلسه میز خدمت فاز ۵ پردیس عنوان شد؛ مردم خسارت اشتباهات عمران پردیس را می پردازند

پردیس خبر_ یکی از مهمترین گله های مردمی از شرکت عمران پردیس نبود استاندارد واقعی برای ساختمان ها و دریافت آن با پول بود

🔹 به گزارش خبرنگار پردیس خبر؛ نهمین جلسه میز خدمت شهرستان پردیس امشب بعد از نماز مغرب و عشا با حضور مسئولین شهرستان پردیس و مردم ساکن فاز ۵ برگزار شد.

🔹 در این جلسه تعدادی از ساکنین فاز ۵ به نمایندگی در پشت تریبون حاضر شده و به طرح مشکلات مردم پرداختند.

🔹 از آنجاییکه رسانه پردیس خبر در واقع تریبون اصلی مردمی است و به مشکلات آنها بطور بویژه می پردازد در این نشست ابتدا مشکلات مردم عنوان شده و در گزارش دوم به پاسخ ها و قول های فرماندار و مدیران شرکت عمران و سایر ادارات خواهیم پرداخت.

🔹 خانم عسگری یکی از نمایندگان این فاز در جلسه امشب با اشاره به مشکلات ساکنین گفت: ساختمان های این منطقه همه از نظر ساخت فنی و استانداردها مشکل دارد و تمام استانداردهای ساختمان های فاز ۵ با پول گرفته شده است.

🔹 وی که در حین صحبت های خود مورد تشویق و تأیید مردم حاضر در جلسه قرار گرفت، اظهارداشت: عدم استاندارد ساختمانها و راه اندازی نشدن بخش زیادی از آسانسورها در بلوک هایی که ساکن دارد، استاندارد نبودن خروجی های فرار و ورودی ها، وجود پاگردهای خطرناک، چاله های پر آب در چاله های آسانسور برق که اگر انتقال پیدا کند به آسانسور خطرات است و وجود لوله های گاز که با گچ پوشانده بدون حفاظ و عایق، نبود صاعقه گیر که براحتی اتاق آسانسور را تبدیل به اتاق برق می کند.

🔹 وی ضمن ابراز نگرانی از عدم نظارت به این موضوعات ساختمان سازی و مهندس در ساخت فاز ۵ اظهارداشت: تمام استانداردهای ساختمان های فاز ۵ با پول گرفته شده است و از مسئولین درخواست توجه ویژه به این موارد را داریم.

🔹 آقای دیگری از ساکنین این فاز در ادامه پشت تریبون حاضر شد و گفت: متاسفانه فاز ۵ با وجود ۵ هزار نفر جمعیت هیچگونه پایگاه سلامتی ندارد، چند روز پیش جوان ۱۷ ساله ای بخاطر نبود اولین امکانات پزشکی و دیر رسیدن اورژانس جان خود را از دست داد.

🔹 این ساکن فاز ۵ همچنین خاطر نشان شد: متأسفانه نانوایی اینجا در حد نیاز مردم نیست و مردم برای تهیه نان که از اولین نیازهای ما هست دچار مشکل هستند.

🔹 وی همچنین به نداشتن هیچگونه فروشگاه، مرکز خرید و تره بار در فاز ۵ اشاره کرد و گفت: رفت آمد اینجا برای ساکنین سخت است؛ اینجا شهروندان دسترسی به تاکسی و اتوبوس ندارند و عمران خدمات شهری خوبی ارائه نداده است و صرفاً با یک نیروی خدماتی کل فاز نظافت می‌شده و همینجا باید از شهرداری پردیس و بویژه مسئول خدمات شهری شهرداری آقای خیری بابت زحمات و تلاش جهادی به ساکنین تشکر کنیم.

🔹 یکی دیگر از ساکنین فاز ۵ به نبود فضای سبز و محل تفریح و بازی برای کودکان، سالمندان و بانوان اشاره داشت و اظهار کرد: ما ساکنین فاز ۵ سه سال پیگیری مستمر کردیم و فقط یک نفر خدماتی در کل فاز کار میکرد و نخاله ها را جمع میکرد .

🔹 یکی دیگر از ساکنین با گله از تعداد زیاد سگ های بلاصاحب در این فاز و ترس زیاد کودکان و بانوان یادآور شد: اینجا هیچگونه مدرسه ای برای تحصیل کودکان نیست و امکانات فرهنگی و کلاسی برای فرزندانمان نداریم.

🔹 شهروندان این فاز تشکر ویژه ای از سرهنگ عبدیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس کردند و اظهار کرد: بابت زحماتی که واقعاً برای ما کشیدند تقدیر و تشکر می کنیم.

🔹️ نماینده مردمی این فاز گفت: سرهنگ عبدیان فرمانده نیروی انتظامی در پی گزارش های ما حتی نیمه شب با وسیله شخصی خودشان می آمدند و سرکشی میکردند.

🔹 یکی دیگر از شهروندان ساکن فاز ۵ در خصوص مشکلات نوسان برق زیاد در این منطقه گفت: چطور چند ترانس پر فشار برق در یک جا نصب شده است؟ چرا نظارتی بر این موضوع نشده و جان مردم و مال مردم آسیب زده می شود؟

🔹 این شهروند همچنین افزود: مکان نگهبانی هم درست جانمایی نشده چون در محدوده کابل برق هست و خطرناک است.

🔹 یکی از خانم های نماینده ساختمان در فاز ۵ اظهارداشت: شرکت عمران بابت فضاسازی پول از مردم گرفتند و درست هم اینکار انجام نشده و حالا برای ساخت پارکینگ طلب پول از مردم دارند.

🔹 در انتهای صحبت های مردمی یکی از جوانان به نمایندگی از جوانان اظهار کرد: حمایت نکردن از ورزشکاران قهرمان منطقه و نبود فضایی برای کارکردن ما نیست و ارگان های مربوطه باید به آن رسیدگی کنند و به این جوان ها کمک شود.

🔹 همچنین ساکنین منطقه اظهار کردند: گله از عمران بابت تردد ماشین های سنگین و آسیب به آسفالت داریم که باعث خرابی آسفالت ها شده و زیر بار آسفالت دوم هم نمی روند و ماشین ها آسیب دیده اند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *