عضو شورای عالی استانها:

در بررسی ریزمالیات بر ارزش افزوده توسط سازمان دهیاری ها چالش داریم

عضو شورای عالی استانها در سازمان دهیاری های کشور گفت: تقسیم مالیات بر ارزش افزوده از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداریهای کشور شفاف نیست و در بررسی ریز مالیات بر ارزش افزوده توسط سازمان دهیاریها چالش داریم.

محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد جریان صرف مالیات بر ارزش افزوده در دهیاری ها و شهرداری ها گفت: مالیات بر ارزش افزوده به حساب دهیاری ها و شهرداری ها واریز می شود.
وی تصریح کرد: متاسفانه تقسیم مالیات برارزش افزوده از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور شفاف نیست و در این راستا مخصوصاً در بحث ارائه ریز این ارقام با چالش مواجه هستیم.
قانبیلی با تاکید بر اینکه منتظر ارسال ریز ارقام مالیات بر ارزش افزوده از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداری ها به شورای عالی استانها می باشیم، اضافه کرد: این ارقام طبق قانون هر ۴۵ روز یکبار با مبلغ ۱۰ هزار تومان به میزان جمعیت روستاها پرداخت می شود.
عضو شورای عالی استانها اظهار داشت: متاسفانه از محتوای مالیات بر ارزش افزوده که باید از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور به شهرداری ها و دهیاری های روستاهای اقسا نقاط کشور پرداخت شود، ولی دو درصد آن به حوزه سلامت و به حساب آموزش و پرورش واریز می شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *