امام جمعه پردیس خطاب به دشمنان؛

در انتظار انتقام سخت ایران بمانید

پردیس خبر_ نماز جمعه شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان برگزار شد.

🔹 نمازجمعه ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ شهرستان پردیس به امامت حجت‌ الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور باشکوه مردم شریف و ولایتمدار شهرستان در مصلی نماز جمعه (مسجد الغدیر) برگزار شد.

🔹به گزارش خبرنگار ما بخش اعظم خطبه های امروز در محکوم کردن حادثه تروریستی مردم بی گناه در شاهچراغ شیراز بود و حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه انتقام این عمل خبیث دشمن را خواهیم گرفت، گفت: دشمن با این عمل وحشیانه خودش نشان داد که دیکتاتور آنها هستند که نمی توانند ایران قوی و آزاد را ببینند و اینگونه مردم بیگناه را می کشند.

🔹امام جمعه پردیس افزود: دشمنان کشور نتوانستند در اقدامات رسانه ای موفق شوند و مردم را همراه خود کنند و ازین رو دست به دامان مولود نکبت تر از خودشان داعش شدند که در حرم بیایند و مردم را به گلوله ببندند.

🔹وی تصریح کرد: آنها کشته سازی های خودشان را به گردن نظام میندازند و حال که دیدند رسوا شده اند دست به اقدامات تروریستی می زنند.

🔹امام جمعه شهرستان پردیس تاکید کرد: جوان و نوجوان باید بدانند و با ذاتت کثیف آنها آشنا باشند چطور با وجود اینکه این حمله را دانش بر عهده گرفته همه آنها خفه خون گرفته اند و حرفی از کشته شدن ۱۵ نفر آدم مظلوم نمی زنند.

🔹وی با اشاره به حدیثی از امام حسن عسگری ع گفت: در برخی اتفاقات ناگوار نعمتی وجود دارد که این حادثه دلخراش نعمتش آشکار کردن دست دشمنان و حوادث اخیر بود.

 

🔹وی در خطبه های امروز اعلام کرد: دشمنان خبیث بدانند ملت ایران با بصیرت است و نه تنها اجازه میدان داری به دشمنان نخواد داد بلکه تا انتقام سخت نگیرند رهایشان نخواهند کرد و آنها باید در انتظار انتقام سخت ایران بمانند.

🔹گفتنی است راهپیمایی دشمن شکن و ضد تروریستی مردم غیور و ولایی شهرستان پردیس در محکومیت حادثه تروریستی حرم حضرت احمد بن موسی(ع) و هتک حرمت به مقدسات و ابراز همدردی با خانواده های شهدا و مصدومان حرم شاهچراغ علیه السلام در پایان نماز با حضور مردم و مسئولین برپا گشت.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس