رئیس اداره آموزش پرورش شهرستان پردیس؛

دریافت هیچ مبلغی در مدارس قبل از شروع سال تحصیلی پذیرفته نیست

پردیس خبر _ رئیس اداره آموزش پرورش شهرستان پردیس از برخورد جدی با مدارسی که قبل شروع سال تحصیلی دریافت مبالغ مختلف از اولیا دارند، خبر داد.

🔹فروتن رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر در خصوص دریافت مبلغ با عناوین مختلف از سوی برخی مدارس شهرستان پردیس گفت: این مورد اصلا پذیرفتی نیست و بارها به مدارس و مدیران تذکر داده شده است و با مدارسی که از اولیا پول دریافت کرده اند برخورد خواهد شد.

 

🔹وی ادامه داد: دریافت مبالغ صرفاً بعد شروع سال تحصیلی و با مصوب انجمن اولیا و مربیان و مشخص شدن “عنوان دریافت” مجاز خواهد بود.

 

🔹فروتن با اعلام اینکه تخلفاتی که گزارش داده می شود از سوی اداره پیگیری خواهد شد، اظهارداشت: خانواده ها در صورت مواجهه با این موارد حتما به واحد بازرسی اداره در پردیس مراجعه نمایند.

 

🔹وی تصریح کرد: طی گزارش های قبلی طی این مدت در برخورد با گزارش هایی که داده شده بود علاوه بر تعهد از مدرسه برخی مدیران جا به جا شدند و ابدا این موارد قابل پذیرش نیست.

🔹وی در ادامه این گفتگو به برنامه های شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: مراسم شکوفه ها بمناسبت حضور کلاس اولی ها با حضور مسئولین در شهرستان پردیس برپا خواهد شد و همچنین بدلیل مصادف شدن بازگشایی مدارس با ایام سوگواری جشنی گرفته نشده و طی مراسمی حضور کلاس اولی ها همراه با برنامه های ویژه برپا می شود.

 

🔹وی در پایان از راه اندازی مرکز اختلال یادگیری و مرکز مشاوره تجهیز شده در سیستم آموزشی شهرستان، راه اندازی ۵ زمین چمن، سالن سرپوشیده ورزشی، راه اندازی دو اتاق بهداشت برای مدارس ابتدایی و دو مدرسه پویا در سال جدید تحصیلی در شهرستان پردیس خبر داد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس