دروازه بان سابق تیم ملی فوتسال سرمربی نماینده پردیس در مسابقات لیگ شد

پردیس خبر_ دروازه بان سابق تیم ملی فوتسال و مربی تیم لیگ برتری فردوس قم، بعنوان مدیر فنی و سرمربی به تیم یاران خادمی شهرستان پردیس تنها نماینده فوتسال شهرستان پردیس شد.

🔹 بهنام خادمی مدیر باشگاه ورزشی یاران خادمی بعنوان تنها نماینده حاضر در مسابقات کشوری از شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر گفت: مربیان تیم لیگ برتری فردوس قم در تیم یاران خادمی شهرستان پردیس علی ایمانی بعنوان مدیر فنی و سرمربی این تیم و هادی پهلوان و جواد جهانی بعنوان کمک مربی در این تیم حضور دارند.

🔹 وی با بیان اینکه شهرستان پردیس برای اولین بار توانسته در مسابقات کشوری بصورت جداگانه تیم داری کند از پیروزی اخیر یاران خادمی در باشگاه پارک فناوری پردیس مقابل حریف یاد کرد و گفت: بازیکنان بومی شهرستان تمام توان خود را با همه ی حداقل ها گذاشته اند که پرچم شهرستان را در مسابقات کشوری بالا ببرند اما متاسفانه آنطور که باید مورد حمایت قرار نگرفتیم و جز ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان هیچ نهاد دیگری آنطور که شایسته تنها تیم نماینده شهرستان بود ما را یاری نکرد.

🔹 وی در پایان ابراز امیدواری کرد با سرمربی جدید تیم یاران خادمی که از برگزیده های کشور است، بتواند موفقیت های بیشتری برای کسب امتیاز و پیروزی در مسابقات فوتسال کشور در بازی های برگشت برای شهرستان پردیس به ارمغان بیاورد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir