امام جمعه شهرستان پردیس؛

دانش آموزان باید در مساجد حضور پررنگ داشته باشند

پردیس خبر _ حجت الاسلام حسینی گفت: مساجد باید پایگاهی برای شادی نوجوانان، جوانان و دانش آموزان باشند.

🔹حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان‌پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در حاشیه مراسم ۱۳ آبان در مسجد الغدیر با اشاره به فرمایشات رهبری گفت: مساجد باید تراز انقلاب باشند و پایگاه مردم برای رفع مشکلات مردم و محلی برای شادی جوان و نوجوان تا انس بین آنها با مساجد بیشتر شود.

🔹وی با تقدیر از امام جمعه مسجد الغدیر پردیس در اجرایی کردن سلسله برنامه های شبی با مسجد اظهارداشت: یکی از طرح های خوب اجرا شده در شهرستان برنامه شبی با مسجد است که با حضور جوانان و نوجوانان با اجرای برنامه های متنوع و شاد اجرا می شود و با حمایت ها و مدیریت امام جمعه مسجد الغدیر و هیات امنای این مسجد برنامه شاخصی در منطقه محسوب می شود.

🔹امام جمعه پردیس تاکید کرد: مسجد فقط محل ناله و گریه کردن نیست؛ در مسجد باید به جوان و نوجوان خوش بگذرد و جذب نیرو برای خدا در خانه خدا به همین صورت شکل می گیرد و جوان با مسجد انس می گیرد.

 

🔹وی افزود: اجرای این طرح در برخی دیگر از مساجد شهرستان آغاز شده است و امیدواریم هر چه زودتر مساجد با جذب بالای نیروی جوان بتوانند این انس را میان جوانان و دانش آموزان با مساجد ایجاد نمایند و دانش آموزان در مساجد حضور پررنگ داشته باشند.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس