تجدید میثاق وزیر آموزش و پرورش با آرمان‌های امام راحل؛

دانش آشتیانی: سبک زندگی امام (ره) را به جوانان آموزش دهیم

وزیر آموزش و ژرورش با اشاره به سبک زندگی امام خمینی (ره) گفت: شخصیت حضرت امام، ابعاد مختلف دینی، سیاسی و اجتماعی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و مبتنی بر آن سبک زندگی را به جوانان آموزش دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از تهران نیوز، سبک زندگی امام (ره) را به جوانان آموزش دهیم ، با نزدیک شدن به ۳۸ سالروز رحلت امام خمینی(ره) وزیر آموزش و پرورش با حضور در حرم مطهر با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.

فخر الدین احمد دانش آشتیانی به همراه جمعی از معاونان و مدیران وزارت آموزش و پرورش در حرم مطهر حضور یافته و با نثار تاج گل و قرائت زیارت نامه با آرمان های والا و گرانقدر امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.

وزیر آموزش و پرورش در این مراسم بر ترویج افکار و اندیشه های امام راحل تاکید کرد، گفت: راه و اهداف امام خمینی (ره) را باید سرمشق خود قرار دهیم.

فخرالدین احمد دانش آشتیانی افزود: شخصیت حضرت امام، ابعاد مختلف دینی، سیاسی و اجتماعی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و مبتنی بر آن سبک زندگی را به جوانان آموزش دهیم.
وی با بیان اینکه امام راحل نگاه ویژه ای به جوانان داشتند گفت: باید افعال و افکار امام خمینی (ره) را برای جوانان تحلیل کنیم تا نسل جوان ایشان را بهتر شناخته و از ایشان الگوبرداری کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *