رییس دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین (ع):

دانشگاه امام حسین (ع) به دنبال ارتقا سطح علمی پدافند غیر عامل در بومهن است

رییس دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین (ع) گفت: دانشگاه جامع امام حسین (ع) و دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل بدنبال ارتقا سطح علمی و آموزشی پدافند غیر عامل در شهر بومهن است.

دکتر عبدالرحمن کشوری رییس دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین (ع) در جمع خبرنگاران شهرستان پردیس پس از امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری بومهن اذعان داشت: مجموعه نیازهایی که در حوزه شهری و حوزه پدافند غیر عامل وجود دارد که دانشگاه جامع امام حسین (ع) و دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل بدنبال ارتقا سطح علمی و آموزشی پدافند غیر عامل در شهر بومهن است.

وی ادامه داد: ان شا الله بتوانیم تمامی نیازهای علمی اعم از آموزشی و پژوهشی و حتی حوزه مستشاری و حوزه مشاوره در رابطه با اتاق فکر را به مجموعه شهری بومهن ارائه بدهیم.

رییس دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین (ع) اضافه کرد: ما در فضای علمی مرتبی را که در دانشگاه جامع امام حسین (ع) داریم پذیرای دوستان برای ارتقاء دانش علمی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری هستیم و همچنین آمادگی داریم که این آموزشها و بحث فرهنگ سازی و آموزش عمومی را هم به شهرداری و در خود شهر بومهن ارائه بدهیم.

کشوری تاکید کرد: تاکنون تفاهم نامه ای در سطح شهرداری های کشور نداشته ایم اما در استانداریهای مختلف دوره هایی را برای آموزش مدیران کل و مسئولین استانی برگزار کرده ایم.

رییس دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین (ع) در خصوص کمیت و کیفیت دوره های برگزار شده اظهار داشت: بیش از دهها دوره آموزشی داشته ایم که آموزشهای بسیار خوبی بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *