معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی تنها دانشگاه داخلی دارنده رتبه زیر دو هزار دنیاست

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی کشور اولین دانشگاه ایرانیست که رتبه زیر دو هزار در تولید علم در دنیا را کسب کرده است، این جایگاه بسیار ارزشمند است و حاصل تلاش همه دوستان بوده است.

دکتر فرهاد حسین زاده لطفی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در گفتگو با خبرنگارپردیس خبر در مورد فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در هفته پژوهش گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ کمی در چند سال اخیر رتبه اول را دارد و سهم تولید علم در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشگاههای دیگر در دو سال اخیر، افت چشمگیری داشته است.
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در ادامه این مطلب تصریح کرد: امسال با تلاش های بعمل آمده این کمبود و خلاء جبران شده است، سیاست گذاری از دوسال پیش برای تولید علم با سرعت بیشتر در دانشگاه آزاد اسلامی اجراشد و اکنون با تلاش دوستان در مجموعه دانشگاه آزاد شاهدا اتفاقات خوبی در این راستا هستیم .
حسین زاده لطفی با تاکید براینکه دانشگاه آزاد اسلامی در حال دست یابی به جایگاه ارزشی گذشته خود در بحث تولید علم است، اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی کشور اولین دانشگاه ایرانیست که رتبه زیر دو هزار در تولید علم در دنیا را کسب کرده است، این جایگاه بسیار ارزشمند است و حاصل تلاش همه دوستان بوده است .
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به این مطلب که دانشگاه آزاد اسلامی حامی شرکت های دانش بنیان است، ابراز داشت: با حمایت این مجموعه دانشگاهی از شرکت های دانش بنیان در آینده جایگاه خوبی برای شرکت های دانش بنیان خواهیم داشت .
حسین زاده لطفی با بیان این موضوع که خیلی از حجم بودجه واحد های دانشگاههای آزاد اسلامی از این منبع تامین خواهد شد، اظهار داشت :دانشگاه آزاد اسلامی توسعه تحصیلات تکمیلی را که از قبل برای این مجموعه پیش بینی شده بود و اکنون از جایگاه خوبی برخوردار می باشد و نگاه دانشگاه آزاد اسلامی به واحد رودهن بسیار خوب است .
دانشگاه آزاد رودهن در جریان تولید علم جایگاه خوبی دارد
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور با تاکید براینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با توجه به فعالیتی که از قدیم داشته است از ساختار جامع برخوردار است، اظهار داشت: این واحد دانشگاهی از جمله واحدهایی است که توسعه شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد در آن در حال شکل گیری است .
حسین زاده لطفی در خاتمه با اشاره به لزوم تبدیل علم به ثروت، اظهار داشت: تبدیل علم به سرعت با حمایت از شرکت های دانش بنیان در بدنه دانشگاههای آزاد اسلامی کشور محقق خواهد شد و در این راستا هم می توان در شرق استان تهران برای واحد رودهن هم آینده خوبی ترسیم کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *