فرماندار پردیس:

دادستان پردیس دنبال تخریب حصار زمین خواری در پردیس است

فرماندار شهرستان پردیس گفت: دادستان شهرستان پردیس در راستای بیانات ارزشی مقام معظم رهبری دنبال تخریب حصار زمین خواری در پردیس است .

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد آزاد سازی اراضی ملی در شهرستان پردیس گفت: آزاد سازی اراضی ملی و تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز دستور مقام معظم رهبری و ابلاغیه به تمام استانهای کشور است .
وی تصریح کرد: هکتارها از اراضی ملی در گذشته توسط زمین خواران تصرف شده بود و در مسیر توسعه کشور و در مقیاس کوچکتر استان تهران سنگی بزرگ به شمار می رود .
حیدری با تاکید بر اینکه دادستان شهرستان پردیس در راستای بیانات ارزشی مقام معظم رهبری دنبال تخریب حصار زمین خواری در پردیس است، اضافه کرد: شاهد تخریب و آزاد سازی اراضی ملی در شهرستان پردیس هستیم.
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به آزاد سازی اراضی ملی و احیاء صنعت های فرسوده ای مانند کشاورزی است، اظهار داشت: این اراضی که در تصرف زمین خواران بوده است و آزاد سازی می شود روستاها را از تخریب نجات می دهند .
حیدری خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید هم در این راستا بسیار مسمم است تا اراضی دور شده توسط زمین خواران را به آغوش بیت المال بازگشت دهد .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *