استاندار تهران:

خدمات پردیس باید نمونه باشد

استاندار تهران گفت: همه ما بایستی تلاش کنیم تا فعالیتمان در این شهرستان نمونه باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر محمد حسین مقیمی استاندار تهران در آیین آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب از کلان به پردیس که ساعتی پیش و با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو، فاطمه سعیدی نماینده مجلس شورای اسلامی، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس و چند تن دیگر از مسئولین و مدیران کشوری، استانی و شهرستانی در شهرداری پردیس برگزار شد اظهار داشت: پردیس شهری است که طراحی جرا و ساخت آن توسط مدیریت جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته در حالی که همه شهر ها قدیمی بوده و به مرور زمان توسعه پیدا کرده اند.
وی با تاکید بر اینکه شهر پردیس به دست مسئولان و مدیران جمهوری اسلامی ساخته شده است گفت: همه ما بایستی تلاش کنیم تا فعالیتمان در این شهرستان نمونه باشد.
مقیمی با تشکر از خدمات ارائه شده از سوی وزارت نیرو ادامه داد: ان شا الله بتوانیم آب، برق و فاضلاب این شهرستان را بصورت نمونه اجرایی بکنیم که بقیه شهرستانها هم از این محل الگو برداری کنند.
استاندار تهران اضافه کرد: با توجه به پیشرفت سریع این شهر با مشکلاتی مواجه هستیم اما باید تلاش کنیم که به بهترین نحو فعالیتهایمان را انجام دهیم.
وی افزود: در همه جلساتی که برای توسعه برگزار می شود، اولین بخشی که در رابطه امکان ارائه خدمات سنجیده می شود ادارات وابسته به وزارت نیرو است.
مقیمی تصریح کرد: آب در کشور ما کم است اما این بدان معنا نیست که نباید آب استفاده کنیم بلکه یعنی آب را درست مصرف کنیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *