خداوند ماه شعبان را ماه تولد منجی عالم بشریت قرار داده است

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: خداوند ماه شعبان را ماه تولد منجی عالم بشریت ومنادی حق گویی قرار داده است. حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در آغاز ماه مبارک شعبان گفت: رجب و شعبان درب ورود به ماه رمضان، ماه میهمانی خدا است و مومنان […]

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: خداوند ماه شعبان را ماه تولد منجی عالم بشریت ومنادی حق گویی قرار داده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در آغاز ماه مبارک شعبان گفت: رجب و شعبان درب ورود به ماه رمضان، ماه میهمانی خدا است و مومنان در این دو ماه باید کول بار خود را سرشار از اندوخته های معنوی کنند.

امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید بر ماه مبارک شعبان ماه رسول الله و ماه میلا د فرزندان نبی اکرم (ص) است، تصریح کرد: خداوند به آبروی امامان معصومی که میلاد آنها در این ماه است، دعاها و نیایش های مومنان را مورد اجابت قرار خواهد داد.

حجت الاسلام والمسلمین توسلی در ادامه این مطلب با بیان اینکه خداوند ماه شعبان را ماه تولد منجی عالم بشریت قرار داده است، اضافه کرد: نیمه شعبان میلاد حضرت مهدی (عج) جشن بزرگ مسلمین به ویژه شیعیان است و آنها برای نجات از استکبار جهانی و ظالمان زورگوی عالم دعای فرج را زمزمه می کنند.

امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: دشمن در جریان اسلام ستیزی توهین به مقدسات اسلامی را در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام/