پیگیری پردیس خبر

خانواده بی سرپناه فاز ۱۱ توسط شهرداری پردیس اسکان داده شد

پردیس خبر_ با حمایت شهرداری پردیس خانواده بی سرپناهی که در میدان امام خمینی شهر پردیس چادر زده بود در گرمخانه شهرداری مستقر شدند.

🔹 خیری معاون خدمات شهری شهرداری پردیس در گفتگو با پردیس خبر با اعلام این مطلب گفت: روز جمعه خانواده ای با سه فرزند کوچک و دانش آموز که در فاز ۱۱ پردیس بعلت عدم پرداخت اجاره بها و افزایش کرایه خانه از سوی صاحبخانه حکم تخلیه دریافت میکنند و بعلت اینکه شرایط اجاره مسکن جدیدی نداشتند در میدان امام خمینی شهر پردیس در چادر زندگی میکردند که با پیگیری سریع شهرداری پردیس در حال حاضر در یک واحد گرمخانه ساکن شده اند.

🔹 وی افزود: شهرداری پردیس بلافاصله با اطلاع از این مورد هماهنگی های لازم جهت تامین برخی مایحتاج و سکونت موقت خانواده در یک واحد مستقل گرمخانه شهرداری را فراهم کرده و خانواده مذکور در حال حاضر در این مکان سکنی گزیده اند.

🔹 وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری بهزیستی و ارگان های حامی بتوان برای این خانواده مکان مناسبی را در نظر گرفت و در این راستا اقداماتی صورت گرفته است.

🔹 رسانه پردیس خبر از شهرداری پردیس بویژه آقای کارخانه شهردار شهر پردیس و تیم خدمات شهری بابت اقدام سریع و حمایت از این خانواده بی پناه قدردانی کرده و امیدواریم در این روزهای سخت که با افزایش اجاره خانه ها روبرو هستیم مردم بیش از قبل هوای یکدیگر را داشته باشند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir