عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس:

حقوق بشر آمریکایی واژه وارونه در حمایت از جامعه بشری است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: واژه های ادبیات امریکا به ویژه در مورد جامعه بین الملل و دفاع از حقوق بشر ساختاری وارونه دارد.

محمد رضا محسنی ثانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاستهای خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد موضوع حقوق بشر آمریایی و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در این رابطه و نامگذاری تیرماه به عنوان حقوق بشر امریکایی، گفت: واژه های ادبیات امریکا به ویژه در مورد جامعه بین الملل و حقوق بشر ساختاری وارونه دارد.
وی تصریح کرد: ادبیات استفاده شده از سوی دولت مردان امریکایی و سیاست مدارانی که بر صندلی مجلس سنا امریکا تکیه زده اند ساختاری وارونه دارد.
محسنی ثانی با تاکید بر اینکه برخی از کشورها و قسمتی از جامعه بین الملل تحت تاثیر این ادبیات وارونه استکبار جهانی قرار می گیرند، اضافه کرد: حق و حقوق جهان اسلام و شیوه دفاع از آن به گونه ای دیگر در بطن ادبیات امریکا مطرح می شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امریکایی ها پشت نقاب حمایت از حقوق بشر و مبارزه با تروریست بین المللی کشتار و جنایات ضد بشری را در دنیا به راه انداخته اند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *