پس از دو سال

حضور ۵۰۰ نفر از شهروندان شهرستان پردیس در کاروان راهیان نور ویژه نوروز

پردیس خبر_ فرمانده سپاه شهرستان پردیس از بازدید ۵۰۰ نفر از شهروندان در قالب کاروان راهیان نور در ایام نوروز خبر داد.

🔹 سرگرد ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر ضمن تبریک سال جدید در خصوص برنامه کاروان راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی در ایام نوروز گفت: به مدت دو سال بدلیل شیوع بیماری کرونا برنامه راهیان نور متوقف شده بود و امسال به فضل الهی شرایطی فراهم آمد که شهروندان شهرستان پردیس نیز در قالب کاروان راهیان نور بازدیدی از مناطق عملیاتی جنوب کشور داشته باشند.

🔹 وی در ادامه افزود: اعزام نوروزی کاروان راهیان نور شهرستان پردیس از ۴ تا ۸ فروردین ماه هست که عده ای با اتوبوس و عده ای با خودروهای شخصی در این بازدیدها حاضر خواهند شد.

🔹 گرمابدری یادآور شد: تعداد اتوبوس های اعزامی ۹ و ۲۰ خودرو شخصی است.

🔹 وی همچنین افزود: تعدادی از اعزام های کاروان راهیان نور نیز در اسفند ماه از مساجد انجام شد که تا پایان ماه بازگشتند.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان در خصوص برنامه های فرهنگی کاروان راهیان نور شهرستان پردیس گفت: بازدید از یادمان های مختلف در مناطق عملیاتی جنوب و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از سوی راویان و کارشناسان جزو برنامه های است که در این سفر اجرا خواهد شد.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس در پایان از تلاش های همه مسئولین بویژه فرماندار شهرستان، امام جمعه، شهرداران و مدیرعامل شرکت عمران پردیس، فرماندهان پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان بابت حمایت ها و برنامه ریزی ها تشکر کرد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه