در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان

حضور پرشور مردم شهرستان پردیس در راهپیمایی روز قدس تا مصلی نماز جمعه

پردیس خبر_ همزمان با مراسم روز جهانی قدس مردم شریف و ولایت مدار شهرستان پردیس از بخش های جاجرود، بومهن و مرکزی پردیس و روستاهای منطقه در راهپیمایی امروز شرکت داشتند.

🔹 به گزارش خبرنگار ما در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور مردم و مسئولین شهرستان پردیس در دفاع از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی شرکت داشته و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند و به نشانه خشم از شیطان بزرگ پرچم آنها را در مقابل مصلی نماز جمعه آتش زدند و جوانان غیور بسیجی شعار سرداده و اعلام کردند در کنار مردم و جوانان فلسطینی هستند.

🔹 طی راهپیمایی امروز شهر پردیس مردم برای مدتی در میدان فلسطین این شهر ایستادند و شعار سر دادند و مجدد به سمت میدان امام رضا ع و در نهایت مصلی نماز جمعه در مسجد الغدیر شهر پردیس حرکت کردند.

🔹 یکی از خانم هایی که در راهپیمایی امروز شرکت داشت در گفتگو با پردیس خبر با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب گفت: فلسطین قلب تپنده اسلام است طبق فرمایشات امام ره و تاکیدات رهبری ما در آخرین جمعه ماه رمضان آمده ایم مثل همیشه تا آنقدر این قدرت در جریان باشد تا به پیروزی نهایی برسیم و بی شک پیروزی با ما ست و بزودی این جمعیت در قدس نماز خواهند خواند.

🔹 به گزارش خبرنگار ما گروهی از ورزشکاران جوان نیز با مربی خود در راهپیمایی حضور داشتند و مربی در مصاحبه با پردیس خبر اظهارداشت: شرکت در راهپیمایی تنها کاری است که می توان بواسطه آن ابراز همدردی با مردم فلسطین کنیم و راه شهدا و سردار سلیمانی و شهدا را ادامه دهیم‌.

🔹 همچنین شادمهر رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس که در راهپیمایی کنار ورزشکاران شهرستان حضور داشت به پردیس خبر گفت: ورزشکاران شهرستان پردیس با شرکت در این راهپیمایی مثل همیشه به امر رهبر در میدان هستند و اعلام میدارند راه امثال شهید تهرانی مقدم ها تا نابودی اسراییل ادامه دارد.

🔹 همچنین در طی مسیر راهپیمایی مرد جوانی که همراه خانواده و فرزند کوچکشان در راهپیمایی حضور داشتند گفتگو کردیم و علت حضور در راهپیمایی امروز در روز تعطیل با زبان روزه و همراه با فرزند کوچک را پرسیدم و او در پاسخ به خبرنگار ما گفت: ما به اذن رهبرمان آمده ایم تا مشتی محکم بر دهان آمریکا و اسراییل کودک کش باشیم.

🔹 در ادامه مراسم امروز جمعیت پر شور شهرستان پردیس در مقابل مسجد الغدیر پردیس گرد آمده و پرچم آمریکا و اسراییل را با سر دادن شعار حمایت از فلسطین به آتش کشیدند.

🔹 همچنین سرگرد ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس در این مراسم با محکوم کردن اقدامات این کشورها و سالها تبعیض و دشمنی با ملت مظلوم فلسطین گفت: امروز ما شاهد این هستیم در همه کشورها در آخرین جمعه ماه رمضان مردم برای دفاع از فلسطینی ها می آیند و حمایت خودشان را از قدس شریف اعلام می دارند.

🔹 وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب گفت: امام عزیز ما فرمودند مسئله فلسطین مسئله اول جهان است و الحمدالله شاهد حضور پویا و پر شور مردم در روز قدس هستیم.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس همچنین اظهارداشت: در شرایطی که رژیم منحوس صهیونیستی با آزارها و کودک کشی های خود تلاش می‌کند مسجد الاقصی را تقسیم زمانی و مکانی کند رزمندگان مقاومت و مجاهدین فلسطینی افراطیان را با مجاهدت های خود مغلوب کرده و ترس بر اندام آنها انداخته‌اند.

🔹 گرمابدری تاکید کرد: آزادی قدس نزدیک است به شکست رژیم صهیونیستی منتهی می شود و مردم شریف ایران و مردم همیشه در صحنه شهرستان پردیس امروز با حضور انقلابی خودشان مجدد تجدید بیعت کردند و اعلام داشتند برای مبارزه و عدالت جویی خواهند ایستاد و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل از زبان ما نخواهد افتاد.

 

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس خطاب به جمعیت حاضر در مراسم گفت: مردم انقلابی وعده الهی نزدیک است و امام ما و حضرت ما و نایب امام زمان فرمودند اسراییل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و امروز ما همه چشم انتظاریم آن هستیم تا در کنار قدس شریف نماز را به امامت ایشان در مسجد اقصی اقامه کنیم .

🔹 وی خاطر نشان شد: ما امروز افتخار می کنیم که بعنوان سربازان ولایت مانند شهیدحاج قاسم سلیمانی در این مسیر پر سعادت که شهدای ما قرار داشتند ثابت قدم خواهیم بود و افتخار سربازی خواهیم داشت.

🔹 در پایان مراسم مردم با سردادن شعار مجدد به بیعت و حمایت با مردم فلسطین پرداختند و برای اقامه نماز جماعت در مسجد الغدیر حاضر شدند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه