فرمانده سپاه پردیس:

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس حمایت از گروه مذاکره‌کننده است

فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس حمایتی برای گروه مذاکره‌کننده است و دعا می‌کنیم که این گروه نیز مانند مردم پیروز باشند و با سربلندی از این نشست‌ها بیرون بیایند.

حمیدرضا توسلی پور، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس خبر در خصوص حضور مردم در راهپیمایی امسال گفت: مردم ایران مانند گذشته بصیر و بینا هستند و پشت سر ولایت‌فقیه، امروز نیز حضوری حماسی در صحنه داشتند.

وی تصریح کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور، مشت محکمی بر دهان رژیم جنایتکار صهیونیستی و آمریکا زدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پردیس افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس حمایتی برای گروه مذاکره‌کننده است و دعا می‌کنیم که این گروه نیز مانند مردم پیروز باشند و با سربلندی از این نشست‌ها بیرون بیایند.

توسلی پور در خصوص تأثیر مذاکرات در روحیه استکبارستیزی مردم گفت: تمام مسلمین جهان بر لبان مقام معظم رهبری چشم دوخته‌اند؛ وقتی معظم له سخنرانی می‌کنند، مردم ما نیز به دنبال فرمایشات حضرت آقا هستند تا به آن جامه عمل بپوشانند.

وی تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کرد که این روحیه استکبارستیزی را از مردم در روز ۲۲ بهمن، ۹ دی و دیگر راهپیمایی‌های حماسی ما بگیرد؛ اما می‌بینید که این حضور حماسی مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پردیس گفت: امیدواریم خداوند متعال کمک کند تا امسال، سالی باشد که بتوانیم در بیت‌المقدس پشت سر مقام معظم رهبری نماز بخوانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *